Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pocsekul vagyok, ez most en...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pocsekul vagyok, ez most en reagalom tul?

Figyelt kérdés
Parommal voltak nezetelteresek, de minden rendben volt maig. Ma elment nyaralni a csaladjaval (szulok, testvere). Aztan meg ma volt egy beszelgetese az anyjaval aztan elkedett irogatni nekem, lelkileg jol felkavart aztan kozolte hogy faradt es megy aludni. Rogton ra irtam hogy varjon, de mar nem irta ki hogy lenne kapcsolata a nettel. Pocsekul erzem magam mert annak ellenere hogy tudja hogy egy ilyen beszelgetest ha nem fejezunk be en nyugtalan vagyok es jar az agyam, nem tudok aludni, raadasul itthon fekszem lazasan es most meg mar bogok is, annyira rosszul esik hogy miert kell ilyen beszelgetesbe belekezdeni amikor kulfoldon van ugy hogy be sem fejezni. Ezt szemelyesen kellett volna es nem itt hagyni engem logva az erzeseimmel es gondolataimmal. Nagyon rosszul erzem magam, ez most eltulzom vagy mi?????
2017. szept. 11. 03:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha az anyuka lelkiterrort okoz a fiànak és a fia ezt hagyja és ràd vetiti ki akkor én nem küzdenék.Jajj most anyuka nyugodt akkor a fia is az ha nem akkor te iszod meg mindennek a levét .Ha erről lenne szó akkor nincs közös jövőtök .
2017. szept. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
A kerdest azert tettem fel mert nem volt kinek elhisztizni es ki voltam. De sajnos ennek a hisztinek nagyon sok negativ elozmenye van, sajnos nem vagyok boldog, nagyon sok fajdalom ert az elmult evekben es tagja lettem a "gyenge, idiota no aki nem kepes elhagyni a pasijat, mert egyszer talan jobb lesz" klubnak. A problema osszetett, zavaros es felesleges beszelni rola, mert tudom milyen valaszt kapnek. Ugyhogy mindegy is, de annak orulok hogy kiirtam, megnyugtatott.
2017. szept. 12. 00:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!