Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a nehez helyzetben hogyan dontsek?

Figyelt kérdés
Van egy parom mar tobb mint 10 eve. A sracnak is orokolt egy hazat es en is. Mindketten faradtsagos munkaval rendbetettuk a hazainkat es nem tudtuk eldonteni hogy kinel lakjunk. A ket haz elegge messze van egymastol es a munkam is olyan nekem pl hogy nem hianyozna meg egy hosszu ut hazaig, mert estig dolgozom. Ennyi ev alatt nem sikerult osszekoltozni, gyerek nincs, de mar regota ugy all a helyzet hogy donteni kene az osszekoltozes mellett. Egyikonk sem akarja otthagyni a kis otthonat es a masikhoz alkalmazkodni. Eddig en akartam szakitani egyszer komolyabban, de aztan rajottem hogy nem tudnek elni nelkule, meg mindig nagyon szeretjuk egymast, de van hogy veszekszunk is. Mikor ugy volt hogy szakitunk nem tudtam enni sem, ugy ereztem meghalok nelkule. Erre a helyzetre milyen megoldas lenne jo mindket fel szamara?
2017. szept. 11. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:

üljetek le és beszéljétek meg az előnyöket és hátrányokat, főleg hosszabb távon

a megfelelő otthont válasszátok a másikat meg adjátok ki

2017. szept. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindkettőtök szedje össze érveit-ellenérveit a lakásokkal kapcsolatban. Nem az a legfontosabb, hogy együtt éljetek? Másodlagos kérdés, hogy hol...próbáljatok "lakni" mindkét lakásban egy ideig és meglátjátok, melyik a jobb...
2017. szept. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg marad minden, ahogy eddig. Más megoldás nincs.
2017. szept. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi ilyen helyzetben szerintem eladnánk mindkettőt és vennénk egy közöset, ami mindkettőnknek ideális.
2017. szept. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Melyik lenne jobb családalapítás szempontjából? Én azt választanám párommal, a másikat pedig kiadnánk, de el nem adnánk.
2017. szept. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha egyikőtök sem adja be a derekàt akkor nincs jövötök vagyis közös az biztos nincs de én is csak azt tudom mondani hogy mindkettőtök eladja a lakàsàt és abbol vettek egy közöset .Ha ez sem opció egyikötöknél akkor csak az időtöket pazaroljàtok .Lehet szeretni vkit évekig de ha nincs közösmegyeggyezés kompromisszum akkor ez édes kevés lessz hogy akàr csaladot tervezzetek .
2017. szept. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valakinek engednie kell és nem ártana egy jó kis kompromisszum...beszéljetek róla őszintén.
2017. szept. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem adjátok ki mindkét lakást és béreljetek ki egy harmadikat egy időre. Olyat, ami kb egyenlő távolságra van mindkettőtök munkahelyétől stb. És próbáljátok ki az együttélést. Ha bejön és már tapasztalatok alapján döntötök a családalapítás mellett, könnyebb lesz a döntés, plusz lehet hogy akkor eladjátok mindkettőt és vesztek harmadikat, vagy maradtok annál hogy ezt a kettőt kiadjátok és az fedezi a hitelt egy újra stb.Szóval vannak opciók, a kérdés hogy mennyire vagytok kompromisszum készek.
2017. szept. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!