Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor van az a pont, hogy elkell valni? Hogyan lehet egy harom honapos csecsemovel eztmegvalositani.

Figyelt kérdés
2017. szept. 12. 11:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

gyerekvállalás után gyakori a probléma, de meg kell próbálni rendbe hozni


mi a gond nálatok?

2017. szept. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
3 hónapos baba? Ajajj. Mi a baj? Nem lehet megoldani inkább a gondokat?
2017. szept. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Tobb mint tiz eve vagyunk egyutt. Par eve lakunk egyutt! Mielott idekoltoztem megszunt a munkahelYem, itt kaptam volna de azt mondta hogy azert a par forintert nem eri meg jobbha itthon dolgozok vele. Terhes lettem-tervezett baba es veszelyeztettet voltam nemtudtam dolgozni es mar akkor mondt hogy igy az O penze ugy az O penze. Megszuletett a baba es en eleg zsimbes vagyok szoptatok azoval harom honapja nem aludtam. Folyton megkell szolitsam hogy mosson kezet este mikor lefektetem a babat hogy ne zakatoljon, koszoson ne fekudjon le az agyra mert a baba is ott alszik. szoval veszekszunk! Ha azt mondom elvalok es elkoltozok menjek majd mikor nagy lesz baba elcsabitsa magahoz. Ugysem fogom magunkt eltartani stb. Szoval en is hibas vagyunk, ingerlekeny, rittyegtetek stb.
2017. szept. 12. 12:08
 4/16 anonim ***** válasza:

le kellene ülni és felnőtt módjára megbeszélni a dolgot

most mindketten kimerültebbek vagytok, te biztosan, szóval könnyebben ingerültek lesztek, de normális higgadt módon meg kellene beszélnetek a dolgokat

2017. szept. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igyekszunk, de folyton ott kotunk ki hogy degradal , en mergelodok!
2017. szept. 12. 12:19
 6/16 anonim ***** válasza:
most azt érzi, hogy ő van nyeregben, hisz rá vagy utalva
2017. szept. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ez biztos ... csak valahogy lekenevszaljon
2017. szept. 12. 12:26
 8/16 anonim ***** válasza:

ahhoz kéne leülni és megbeszélni a dolgokat, ti egy család kell legyetek és nem az ő rabszolgái

ha nem bánik veletek emberséges módon és ostoba marad, akkor ott hagyod, idővel talpra tudsz állni, sőt a gyerek mellett is tudod magad később képzezni

2017. szept. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hat igen ... szeretnem... szeretem is, de ez a degradalas... van egyetemem es eleg tanulekony vagyok. Nem szertnem hogy a gyerek igya meg a levet!
2017. szept. 12. 12:36
 10/16 anonim ***** válasza:

ismered az 5 szeretetnyelvet?

nem lehet, hogy az a baja, hogy nem érzi a te szeretetedet?

a gyerek előtt milyen volt?


lehet csak a fáradtságod miatt már nem kapja meg azt a fajta figyelmet, törődést amire vágyik

talán arra lenne szüksége, hogy elismerd, megdicsérd azért amit tesz értetek (sokszor pont azzal támadnak a szeretethiányosak amikre nagyon vágynak, például ilyen szavakkal)

lehet direkt provokálni akar, de az is lehet, hogy így adja jelét annak, hogy mire vágyik valószínűleg nem tudatosan

2017. szept. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!