Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor van az a pont, hogy elkell valni? Hogyan lehet egy harom honapos csecsemovel eztmegvalositani.

Figyelt kérdés
2017. szept. 12. 11:43
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem ismerem! Probalok ra is figyelni, megpuszilni ejjel hozza bujni, kedveskedni. Szeretkezes is ugy zajlana, hogy telefonozik este majd felem fordul es megkerdi szexelunk-e? Hat ezek utan...en soha eg puszit nem kapok. Ha elmegUnk valahova es megakarom fogni a kezet elhuzza(ebbol mar kinottunk azt mondja) nemtudom mit lehet tenni?
2017. szept. 12. 12:44
 12/16 anonim ***** válasza:

nem akarok ilyen térítős maszlaggal jönni, talán segíthet az 5 szeretetnyelv, volt akiknek ajánlottam, volt akiknek csak tanácsot adtam és elég szép eredményeket értek el

fontos, hogy a megfelelő módon tudd kifejezni a szeretetedet a másik felé

ha érdekel tudok könyvet ajánlani privátban


te jobban vágysz a testi érintésre

na igen ez egy bonyolult dolog

ha ő is megkapja a megfelelő módon a szeretet, akkor valószínűleg pozitívan fog erre reagálni


mikor dicsérted meg utoljára?

2017. szept. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Hat nemtudom... nyitott vagyok az ilyesmire!
2017. szept. 12. 12:52
 14/16 anonim ***** válasza:

tudod mit?

akkor ma ha hazajön öleld meg és dicsérd meg

az, hogy mit szeretsz benne azt te tudod

de akár le is ülhetsz és leírod kézzel papírra (ez fontos), hogy milyen tulajdonságokat szeretsz benne, milyen változásnak örülnél


próbáld meg megdicsérni amikor megtesz valamit, akár csak figyel a gyerekre, vagy épp segít valamiben, de akár azt is megdicsérheted, hogy milyen jól néz ki reggel

próbáld ki ezt, lássuk mit reagál :)

2017. szept. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Kiprobalom lassuk mi lesz!

Nem tul rozsas a helyzetem mert egyik nap veszekedtunk es raleptem a gYerekjatekra amit felakartam dobni a szekrenyre de a 150000 tv kepernyojebe landolt! ( veletlen volt de annyiszor elmondtam hogy kivetem a tv mert a baba nezte es neki meg korai volt hogy ezek utan hiszek a vonzas torvenyebe! )

2017. szept. 12. 13:29
 16/16 anonim ***** válasza:
majd írd meg az eredményt :)
2017. szept. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!