Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy a barátom nem ígényli a mindennapi kommunikációt?

Figyelt kérdés

Már beszéltem vele erről, nem új nálunk ez a probléma. Egyszerűen azt mondta, hogy ő nem ígényli azt, hogy minden nap beszéljünk. Én mondtam, hogy ez engem zavar, mondta, hogy ő nem lát a fejembe, de figyel arra, hogy minden nap írjon vagy hívjon.

Utána javult is a dolog, de a héten már kétszer is eljátszotta megint, hogy nem jelentkezett.


Nemrég bemutatott a szüleinek, amikor találkozunk teljesen rendben megvagyunk.

Csak ez az egy dolog van, hogy egyébként vígan elvan ha nem beszélünk minden nap. Normális ez? Mit csináljak?


2017. szept. 14. 21:25
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:

Félre értés ne essék, ezidő alatt egyetlen egyszer akadtam ki rá, az is azért volt, mert egy hétig nem találkoztunk úgy, hogy neki 5 nap szabija volt.

Viszont azóta ha gond volt, normálisan felhoztam neki, és volt, hogy ő mondta, hogy beszélgessünk arról, hogy mi zavar a másikban.

De nem hinném, hogy ragadós barátnő vagyok. Múltkor se beszéltünk egy napig, mert hulla fáradt volt. Még bocsánatot is kért, de mondtam, hogy semmi baj, megértem, és tényleg megértettem.

2017. szept. 14. 21:54
 12/42 anonim ***** válasza:
59%
Nekem ez fura, mert ha van valakim, én igénylem a minden napos kommunikációt, sőt tovább megyek: lehetőleg a találkát is hozzuk össze (kivéve, ha messzebb lakik).
2017. szept. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
26%
Később jön majd a féltékenykedés, szegény srácnak majd állandóan bizonygatnia kell, hogy szeret, de neked ez se lesz elég végül és te szakítasz majd azzal, hogy nem hiszed el, hogy ő szeret.
2017. szept. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:

Akkor azt mondjátok meg, mi a normális? Ha hány naponta beszélünk?

Nem vagyok féltékeny nála, pedig a korábbi barátomnál az voltam, már az első hónapban. Nála nem vagyok, mert ezt leszámítva minden okés.

2017. szept. 14. 22:08
 15/42 anonim ***** válasza:
66%

Minden dolog minden kapcsolatban akkor szamit normalisnak, ha az mindket felnek megfelel.


Nem attol lesz normalis valami, mert itt paran azt irjuk.


Vannak kapcsolatok, ahol a ferfi a no szajaba pisil, mert oket ez izgatja. Biztos van itt is olyan, akinek ez szinten okes. Ettol nektek meg nem kell ezt csinalni.


Beszelgessetek annyit, amennyi mindkettotoknek jo.

2017. szept. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:

És ha nincs közös nevező?

Ha egyszer összeköltözünk biztosan más lesz, mert személyesen egy szuper ember.

2017. szept. 14. 22:17
 17/42 anonim ***** válasza:
80%

Azért akik itt ragacsoznak igencsak túltolják a biciklit.

Egy normális,mélyebb,komoly párkapcsolatban nekem az lenne a furcsa ha nem lenne napi szintű a kommunikáció.

A probléma itt az,hogy a ti esetetekben 2 olyan emberről van szó akiknek mások az igényeik e tekintetben.

Ez hosszútávon kellemetlen problémaforrás lesz.

Az ember olyan párt választ akivel kellően egy hullámhosszon van.

Össze sem jönnék komolyabban olyannal ahol már ilyen alapvető dolgok is feszültségforrást generálnak.

2017. szept. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:

Eleinte még nem tudtam, hogy ilyen.

Az elején mindig keresett, naponta többször is. De hát ki nem...

Én is attól tartok, hogy később, amikor mondjuk összeköltözünk ismét felüti a fejét ez a probléma.

2017. szept. 14. 22:24
 19/42 anonim ***** válasza:
25%

Miért?Összeköltözve nem igényelheti a magányát? :D Ne legyél már ilyen naív.Meg lehet próbálni de könnyen lehet mikor napi szinten együtt lesztek beindul a tőmondatokkal válaszolás,most ne zavarj mert akármi stb.

Vagy az tetszeni fog? De te tudod,ugorj akkor bele mégjobban.

2017. szept. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
68%

Valoszinuleg te tobb figyelemre vagysz, mint amennyit o alapbol nyujtana.


Hiaba lesztek egyutt minden nap, elojohetnek majd olyan problemak,amik eddig nem.


Pl te vele akarsz lenni, de o a sajat dolgaval akar foglalkozni.


Amig nem elnek egyutt az emberek, addig a talakozasok arrol szolnak, hogy egyutt legyetek es egymasra figyeljetek.

Utana az az alap, hogy egyutt vagytok es ilyenkor bukik ki az, hogy altalanosan mennyit akartok a masikkal foglalkozni.


Remelhetoleg nem lesz koztetek nagy kulonbseg...

2017. szept. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!