Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy a barátom nem ígényli a mindennapi kommunikációt?

Figyelt kérdés

Már beszéltem vele erről, nem új nálunk ez a probléma. Egyszerűen azt mondta, hogy ő nem ígényli azt, hogy minden nap beszéljünk. Én mondtam, hogy ez engem zavar, mondta, hogy ő nem lát a fejembe, de figyel arra, hogy minden nap írjon vagy hívjon.

Utána javult is a dolog, de a héten már kétszer is eljátszotta megint, hogy nem jelentkezett.


Nemrég bemutatott a szüleinek, amikor találkozunk teljesen rendben megvagyunk.

Csak ez az egy dolog van, hogy egyébként vígan elvan ha nem beszélünk minden nap. Normális ez? Mit csináljak?


2017. szept. 14. 21:25
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy már össze szeretnék vele költözni.

Csak pár hónapos kapcsolatról beszélünk, a szüleinek is még csak múltkor mutatott be.

2017. szept. 15. 18:25
 32/42 anonim ***** válasza:
Érdekes,felcserélt sorrendben vagytok.Gyerekek vagytok még.Felnőtt ember ezt úgy gondolnám fordítva teszi,majd ha már van annyira komoly a kapcsolat akkor jönnek szóba szülő látogatások.Esetleg.
2017. szept. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:

A legtöbben igyénlik a mindennapi kommunikációt, viszont vannak néhányan akik nem. Viszont ha csak ez az egy gond van a kapcsolatotokban, akkor ezzel még meglehet birkózni és talán megprobálni elfogadni, hogy ő egyszerűen ilyen. Viszont ha ezt nem tudod elfogadni akkor hosszútávon még gondok lehetnek.

Az én esetemben ez nem működött, mert én szintén igényeltem a mindennapi kommunikációt ha már egyszer nem tudunk mindennap találkozni, a másik viszont már kevésbé igényelte. Neki nem volt gond, ha pár napig egy szót sem váltottunk.

2017. szept. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

A párod szeret, de szüksége van magányra és nincs minden nap szüksége találkozásra. Mégis próbálkozik, és nem utasítja el az igényeid. Értékeld ezt, ne stresszelj, ne félj! Kezdeményez néha te is, ne félj a csalódástól, mert nem fogsz, hiszen szeret. De ha sokat veszekedsz ezen, akkor a kapcsolatotok kárára mehet. Tapasztaltból beszélek, szóval látom hogy szeretitek egymást, ne marjátok el egymást.

2017. szept. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:

Kedves 33 és 34!

Nem azon akadok ki, hogy nem találkozunk naponta, hanem azon, hogy még csak nem is beszélünk minden nap.

Tudom, hogy szeret, csak nekem fáj, hogy olyan érzésem van mintha mégsem érdekelné, hogy mivan velem amikor nem találkozunk.

Meg akarom ezt vele beszélni, csak nem tudom mennyi értelme lenne, hiszen egyszer már megbeszéltük.

Lehet régi csalódásaimat is rávetítem, mert nagyon félek, hogy csalódni fogok benne is.

2017. szept. 15. 19:58
 36/42 anonim ***** válasza:
0%

"A párod szeret, de szüksége van magányra"

Na most akkor nem a párja max egy szexkapcsi,vagy tini szerelem.

Hány évesek írogatnak ide ? 16?

2017. szept. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:

Kedves 36.

Ha az vagy akinek gondollak, még mindig tartom magam ahhoz, hogy nem adok a véleményedre.

2017. szept. 15. 20:03
 38/42 anonim ***** válasza:

Kérdező, lepontoztatok, de én még mindig azon a véleményen vagyok, hogy NEM VAGYUNK EGYFORMÁK, és nem egyformák az igényeink emberi kapcsolatok terén. Nincs ideális, optimális meg hasonlók, nem lehet mindenkire ugyanazt a sémát ráhúzni. Most vagy meg tudjátok oldani ezt a problémát, és tudtok olyan kompromisszumot kötni a pároddal, ami mindkettőtöknek megfelel, vagy nem vagytok egymáshoz valók, és előbb-utóbb ez olyan konfliktust eredményez köztetek, hogy szakítás lesz a vége. Számomra egyértelmű, hogy teljesen másképp kommunikáljátok a szeretetet is. Ez nem feltétlenül okoz problémát, ha tudjátok kezelni a különbözőséget.

Esetleg ajánlom ezt a rövid könyvecskét:

[link]

2017. szept. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Még egy észrevétel. Igen, normális, ahogy a barátod viselkedik, az is normális, ahogy te viselkedsz. Csak épp másképp vagytok normálisak. :-) Mint a húsleves meg a tányér. A húslevesnek az a normális, hogy ő folyik, a tányérnak meg az a normális, hogy ő szilárd. Mások, de a maga módján mindkettő normális. :-)
2017. szept. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:

38-as.

Sajnálom, hogy lepontoztak, de az nem én voltam.

Amúgy köszönöm szépen az ötletet. Jó lenne közös nevezőre jutni, mert szeretem őt, csak az ilyen esetek miatt megingok néha.

2017. szept. 15. 22:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!