Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy a barátom nem ígényli a mindennapi kommunikációt?

Figyelt kérdés

Már beszéltem vele erről, nem új nálunk ez a probléma. Egyszerűen azt mondta, hogy ő nem ígényli azt, hogy minden nap beszéljünk. Én mondtam, hogy ez engem zavar, mondta, hogy ő nem lát a fejembe, de figyel arra, hogy minden nap írjon vagy hívjon.

Utána javult is a dolog, de a héten már kétszer is eljátszotta megint, hogy nem jelentkezett.


Nemrég bemutatott a szüleinek, amikor találkozunk teljesen rendben megvagyunk.

Csak ez az egy dolog van, hogy egyébként vígan elvan ha nem beszélünk minden nap. Normális ez? Mit csináljak?


2017. szept. 14. 21:25
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:

Igazatok lehet.

Ez így hosszú távon nem fog működni.

2017. szept. 14. 22:30
 22/42 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte leszek, én úgy gondolom ebből hosszútávon hatalmas problémák lesznek. SZERINTEM egy párkapcsolatban a napi kommunikáció elengedhetetlen tartozék. Viszont aláírom, hogy van ilyen helyzet mikor két olyan ember kerül össze, akiknél ez kivételesen másképp működik. Semmi gond. A gond ott van, hogy ha két eltérő igényű ember összekerül:S Engem biztosan frusztrálna, hogy a barátnőmet annyira sem érdeklem 2 napig hogy rám se írjon egy árva mondatot se. Érdekes módon nekem a legjobb barátommal (lány) is napi szintű a kommunikáció. Ha két ember egymásra van hangolva ez működik erőlködés nélkül. Exem viccesen mindig azt mondta, hogy velem még arról is tudott beszélgetni hogy hány mag volt a narancsban amit evett:DD Élvezte is, mert beszélhetett a párjával, megoszthattunk apróságokat is a másikkal a nap folyamán.

Módfelett érthető az erre irányuló igényed.

És hidd el, normális érzelmi intelligenciával rendelkező férfi nem tart tapadósnak ennyi alapján. Normális elvárásaid vannak. Ennyi. Mindazonáltal baratodat sem lehet hibáztatni, ő így van összerakva. Ebben láthatóan nem vagytok kompatibilisek. Kíváncsi vagyok mi lesz veletek.


25f

2017. szept. 15. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:

Nekem nem lenne normális. Nem is tudom mit csinálnék, ha több napig nem találkoznánk/beszélnénk. Milyen párkapcsolat az? Nem haverok vagytok véletlenül?


Én nem tudnék bennemaradni egy ilyen kapcsolatban. Ha hiányozna valakinek a közelsége, és észrevenném, hogy neki az enyém nem, akkor az nagyon rosszul esne. De nem gáz, mert lehet találni ilyen embert is meg olyat is. Szerintem hosszútávon nem jó, ha emiatt szarul érzi magát valaki.

2017. szept. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
Te igényled, ő nem igényli, ezt beszéljétek meg.
2017. szept. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%

30 evnyi parkapcsolati tapasztalat utan azt mondom, hogy csak akkor tud hosszu tavon is mukodni a kapcsolat, ha mindket fel kozel 99%-os hullamhosszon van ilyen alapdolgokban.

Nekem es a paromnak is borzaszto lett volna ha csak 1 napot kihagyunk es nincs kommunikacio - vki meg ettol mar ragacs... nekem ha fontos vki, azzal mindent megosztok es ez napi akar tobbszori kommunikaciot jelent. 3 ev utanbar egyutt elunk akkor is tobbszor irunk egymasra h epp mi tortent, hogy van a masik. Nekunk igy jo.

2017. szept. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem az ide kommentelgetők 90 százalékának sose volt igazi kapcsolata. Mikor nem éltünk együtt a párommal akkor is felhívott és üzent többször egy nap. Érdeklődött milyen volt a napom stb... már 3 éve élünk együtt és minden délben felhív jó étvágyat kívánni. Érdeklődik hogy vagyok. Munka végén felhív hozzon e vmit a boltból. Igen, mivel ez a normális, nem az hogy eltűnik és le se sz.arja a másik fejét.

Nem értem a párod. De ha komoly lenne akkor nem csinálná ezt.

2017. szept. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk egyformák.

Az exemmel nálunk is volt, hogy akadt olyan nap, amikor nem is kerestük egymást. De következő nap meg beszéltünk, találkoztunk.

Nem volt különösebb bajom vele akkor nekem sem, éreztem, hogy annyira ez nem komoly. És így is lett.

Most a párommal lassan 5 éve vagyunk együtt. Nem volt olyan nap a közel 5 év alatt, hogy ne beszéltünk volna. Folyton egymásra gondolunk és tudni akarjuk mi van a másikkal, ha történik vmi egyből elújságoljuk a másiknak.

Nekünk ez így normális, el se tudnék képzelni olyan napot, amikor nem keressük egymást.

Nem vagyunk egyformák és a kapcsolatok sem azok.

Ha neked nem oké, hogy ne beszéljetek, akkor írj rá, hívd fel, menj át hozzá.

Nem a pasinak a feladata csak, hogy fenttartsa a kapcsolatot.

A nőnek is tenni kell érte szerintem, keresheted te is nyugodtan.

Nem kell rátapadni, de nem is kell ülni és várni, hogy keressen, te is felhívhatod.

2017. szept. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, mint ahogy a te igényed is a mindennapi kommunikációra.

Viszont nem illetek össze.

Tök jó dolog az is, ha valaki minden nap szeretne a párjával lenni, meg az is, ha szabadabb, és kell neki idő a párja nélkül. A baj csak azzal lehet, ha ez a kétfajta ember összejön, ekkor egyiküknek mindig rossz lesz...

Olyat kéne találnod, akinek ugyanannyi igénye van kommunikációra és együtt töltött időre, mint neked.

2017. szept. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:
Nem az van, hogy minden nap szeretnék vele lenni. Sőt ezt én sem támogatom, hiszen kell mindenkinek a szabad tér, viszont az fáj, hogy ennyire kevés kommunikációt ígényel csak, amikor nem találkozunk...
2017. szept. 15. 17:31
 30/42 anonim ***** válasza:
Szabadidős barátnő vagy.Hétvégi program.Evvan. Szerintem ez az összeköltözés is csak a te elgondolásod,neki valószínű meg sem fordul a fejében.
2017. szept. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!