Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom nem eszik abból az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom nem eszik abból az ételből amiből én is. EZ normális?

Figyelt kérdés

Ha például eszek egy szendvicset mindig le kell törnöm a végét amibe beleharaptam és csak utána eszi meg utánam.

Nagyon rosszul esett nekem,és meg kérdeztem tőle hogy ezt miért csinálja erre az volt a válasza hogy ő senki után nem eszik nem csak utánam nem..30 éves férfiről van szó egyébként.



2017. szept. 15. 08:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem ez nem baj. Pl az egyik tesóm is ilyen a kajával, de csak az egyik. A többiekkel simán eszünk iszunk egymás után, de ha neki adunk valamit, akkor letörjük, levágjuk, stb.


A párommal egy pohárból iszunk, mert így kényelmes nekünk. De pl én nem bírok kézenfogva sétáni. Egyszerűen kényelmetlen.


Az alvás meg szintén nehéz kérdés. Én is rosszul alszom.. Elalszunk ölelkezve de kb fél óra múlva állati melegem lesz és elfordulok.


Nem hiszem, hogy ezek rosszat jelenzenek, de persze elmondhatod, hogy téged bánt, mert jobb ha tud róla.

2017. szept. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Akkor nyilván meg se csókol, az meg fel se merülhet, hogy szexuálisan a nyelvével izgasson...

Én simán szakítanék vele.


HA fertőző szájbetegséged van, akkor viszont érthető, hogy nem akarja elkapni, egyéb esetben a lásd a fentiekben leírtakat!

2017. szept. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
A szüleim 30 éve boldog házasok és nem isznak egymás poharából, nem harapnak egymás után az ételbe. Számukra ez elképzelhetetlen. Szerintem a töretlen szerelmük alapja hogy egyformán finnyásak. Én is ezt szoktam meg otthon. Nekem így természetes.
2017. szept. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Kinek mi a normális. Tényleg mindenkinek van heppje.

Párom nem szereti ha bele olvasok az éppen olvasott könyvébe. Akkor leteszi, már nem érdekli. Én nem szeretem ha beágyaznak. Azt mindig én csinálom. Ha párom csinálja nem rendezem át, de kicsit idegesít.

Pattanást soha senkin nem nyomkodok.


Mi ezeket tolerálni tudjuk egymásnak.

Viszont ha azt csinálná, amit a te párod, na nekem az elviselhetetlen lenne. Nem ítélném el, csak nyugtáznám, hogy nem vagyunk össze illők.

2017. szept. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
39%
Ez csak egy szokás, ne fossál és ne vedd magadra.
2017. szept. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
45%

Kicsit bogaras a gyerek.

Node hát mindenkinek akad több-kevesebb defektje, vagy lesz.

Szóval ha nem vagy rá kifejezetten háklis (ami szintén 1 ilyen "defekt"), akkor "annyi baj legyen", oszt jónapot!

2017. szept. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
30 évesen kicsit éretlennek, vagy vénemberesen bogarasnak tűnik - de ha három hónapos a "kapcsolat", akkor én nem várnám ki a negyedik hónapot.
2017. szept. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én attól kapok agyfas*t, mikor valaki nem iszik utánam, de kézzel(!), ruhaújjal letörölgeti az üveg száját. Engem nem zavar, ha nem akar inni senki abból amiből én, de hogy a kezével meg a ruhájával sokkal több mocskot rávisz, mint ami az én számból esetlegesen oakerült, az is hótziher, undorító egy szokás. Akkor nem igyon belőle egyáltalán (azért lássuk be, az nemigen jellemző,hogy erre rendszeresített törlővel tennék, amit meg is értenék akár). Én meg azok után nem iszom sosem, akik ilyen módon "megtörölgetik" az üveget. Amúgy ha már témánál vagyunk, én a közvetlen családban ( a párom is ide tartozik) bárki után eszem/iszom, de nincs gondom avval sem, ha valaki ezt nem szereti. Megsértődni meg pláne butaság e miatt, el kell fogadni és kész, az legyen a legnagyobb bajom az életben, hogy valaki nem eszi meg közvetlenül utánam a szendvicsem maradékát.
2017. szept. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!