Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Röviden:

Fiatalok vagyunk, a párom terhes. A szüleinknél élünk, néhol itt, néhol ott alszunk. A barátnőm a következőt akarja: Szülés előtt 1 hónappal az ő szüleinél lakni, és szülés után is másfél hónapig. Azért, mert az anyjával szeretne lenni és ez neki fontos.


Én: nálunk akarok lenni, mondom is miért...


A szüleink támogatnak minket. Nálunk fogunk lakni, mivel mi családi házban élünk. Természetesen az ő szülei is támogatnának. Csak ugye miből? De hogy ne legyen zavaros, kifejtem:


A párom szüleinél: 2 nagytestű kutya van, 4 fő. Mindez egy szűkös panelban. Privát szféra nincs, az egyik kutya idegbajos(értem ezalatt: támadékony és félős), a szőrük a lábba is beleáll. Csak az apa tartja el a családot, nehezen jönnek ki még most is pénzügyileg. Mikor náluk vagyunk, szerintem mindig feszültek vagyunk. És alapból is veszekedések szoktak lenni.


Nálunk: nagy családi ház, mégnagyobb kerttel. El tudunk különülni, nagy terünk van. Jobb az anyagi helyzetünk, szerintem sokkal de sokkal nyugodtabb az egész. Van TV, PS, gyerekszoba, stb...


Ráadásul ha haza akar menni szülés után, akkor a gyereket oda kell íratni. Ha utána jövünk hozzánk, akkor megint ezzel kell szórakozni.


Mostanság ezen megy a veszekedés és egyre durvább. Olyanokat mond, hogy el fog vetélni, meg hogy nem vagyok hajlandó megérteni, hogy neki erre van szüksége. De én nekem miért nincs beleszólásom?


Az ő anyja azt mondta, neki mindegy hol leszünk.


Az én anyámék azt szeretnék, hogy nálunk legyünk mindenképp. Érthető, ők nagyon aggódnak, mert tudják ez nem gyerekjéték.


Ti mit gondoltok erről?



2017. szept. 17. 08:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, most mondanám hogy nálatok lakjatok, de ilyenkor egy kismama kicsit érzelmileg labilis és izeg-mozog benne ez a fészekrakási ösztön ,úgy veszem ki hogy otthon biztonságosabban érezné magát lelkileg. Aztán később átköltöztök hozzáto
2017. szept. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
21%
...folyt. amúgy kutya mellé kisbabát, jajj neeee. Ez nagyon fontos átgondolni. Még a legjámborabb kutyából is előjöhet az ösztön és bántja a kicsit. Sajnos nemegyszer súlyosan!
2017. szept. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
32%

te mit akarsz? és miért azt?

én azt gondolom h a komfortzónádat nem vagy hajlandó elhagyni :D

2017. szept. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobb lenne nálatok... de ezt nem tudod vele megvitatni egyenlőre,mert most nem tud a fejével gondolkodni.
2017. szept. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Baràtnőd a terhessége előtt is ilyen gyerekes volt? Vagy csak a babavàrás óta van szüksége az anyjàra??

Olyan megoldás nem lehet, hogy nàlatok költözzön szülés utàn az ő anyukája? Amúgy védőnő még nem vt terep szemlén? Unokahugomék jómóduak de mégis ellenőrzi a védőnő hova születik.a baba miket vettek neki. Mert ha meglátja a gyereket hova(akarjátok) viszitek haza abból baj lesz.

2017. szept. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Biztosan lesz... tudom, nagy baj lenne ha kijön a védőnő. De ezt nem hiszi el nekem.
2017. szept. 17. 08:57
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
"Olyanokat mond, hogy el fog vetélni, meg hogy nem vagyok hajlandó megérteni, hogy neki erre van szüksége." - ez azért elég csúnya érzelmi zsarolásnak hangzik.
2017. szept. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az is volt, nem tudok másképp tekinteni rá.
2017. szept. 17. 09:31
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
Öhm. Ide biztos hogy kellett az a gyerek?
2017. szept. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%

Az, hogy kutya van a családban, nem zárja ki, hogy a babát odavigyétek. Nekünk is volt kutyánk, a fiam belecsimpaszkodva tanult meg járni. Megjegyzem a fiamnál egészségesebb embert nehezen találni, soha nem volt beteg egy-egy megfázást leszámítva, de azt is egy kezemen meg tudom számolni. Ha a kutya egészséges, akkor ezzel a részével nem lehet probléma.

Hogy nem olyan fényes az anyagi helyzetük mint a tiétek?

Hát Istenem! Biztos nem éheznek és a rezsi is ki van fizetve, ezért nagyon szomorú, hogy nálad ez egyáltalán szóba jöhet, mint kifogás.

Én a fő problémát abban látom, hogy TE nem tartod tiszteletben egy várandós nő kívánságát, ami ráadásul nem is ördögtől való ötlet, hanem erőszakoskodsz és cirkuszolsz vele!

Több megértést Fiatalember, ha már egy ennyire összevissza, megalapozatlan kapcsolatba gyereket csináltál!

2017. szept. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!