Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

A párom nem mutatja ki az érzelmeit.Azt mondja,hogy szeret,de nem érzem..Én nagyon szeretem őt és ölelgetem puszilgatom,ami neki nem nagyon tetszik. Amikor átölel akkor az olyan mintha muszájból tenné,semmi érzelem..

Azt mondja mindig rajta lógok,pedig csak hétvégén vagyunk együtt.Miért okoz az neki problémát,hogyha megölelem,megpuszilom? nem folyton egésznap teszem ..

Szinte nem is csókolózunk,ha mégis akkor utána letörli.

Azt mondja,hogy én sok pénzt rajta spórolok,mert ő jár hozzám,de ezt meg is beszéltük,hogy ő fog lejárni, akkor nem is értem,hogy miért veti a szememre.Próbálom neki viszonozni,meghívom kajálni,moziba stb,de úgy látom ez nem számít.Amikor találkozunk,mindig olyan szomorú arcot vág és állandóan azt mondja fáj a feje stb.De ha nem akar velem lenni akkor nem értem,hogy miért nem mondja azt hogy vége..Néha felhív akkor sem beszélünk sokat..1-2 szó aztán ennyi.

Állandóan megsértődik,ilyenkor magába fordul begurul, duzzog és nem is lehet hozzászólni,hiába kérdezem meg 3x nem válaszol.Nem beszéli meg velem a problémáit.



2017. szept. 1. 15:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

" akkor utána letörli. "


Ezzel mi a bajod? A nyál gusztustalan.

2017. szept. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nyálas.
2017. szept. 1. 15:34
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

#2


Akkor mit "töröl le"? Akkor nincs mit letörölni ha nincs nyál.

2017. szept. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan egyesek a nyálon vannak kiakadva? -_- Okkéé...


Kérdező,szerintem egy komoly elbeszélgetés kell,ahol elmondod neki a dolgokat amik rosszul esnek,mert ez így nem jó.

2017. szept. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

#4


Miért, te nem törölnéd le? Nem zavar a büdös nyál a képeden?

2017. szept. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hány éves a párod? Furcsa, hogy ennyire távolságtartó. Az egy dolog, hogy a testi érintés nem érdekli, de nem is keres, nem is akar veled lenni, és egyáltalán nem nyitott arra, hogy megbeszéljétek a problémákat. Nekem egy dacos kamasznak tűnik, nem egy felnőtt embernek.


Azt írtam volna az első pár mondat után, hogy nézz utána a szeretetnyelveknek, hátha a párodéra is rábukkansz, és rájössz, hogy ő igyekszik kimutatni a szeretetét, csak te nem tudod detektálni, mert más csatornán várod, mint amin ő nyújtani tudja. De itt szerintem egyszerűen nem szeret a párod. Minden, amit leírtál, arra utal, hogy a terhére vagy.

2017. szept. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ahogy ezt leírtad, ebből az jön le, hogy ő nem is akar veled lenni, ha akarna nem csinálná mindazt amit leírtál. Szerintem elsősorban ülj le vele egy komoly beszélgetés céljából, ha azután sem változik a helyzet, akkor tartsatok szünetet, nézze meg ő is, és te is, hogy hogy jobb, együtt vagy külön, lehet ha tartanátok egy kis szünetet mindketten jobban viszonyulnátok egymáshoz.
2017. szept. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Valahol ő nem szeret téged sajnos. Eljön, mert ragaszkodik hozzád, de a kapcsolat neki valamiért nyűg. Le kéne vele ülnöd normálisan megbeszélni, hogy:

-ezt vetted észre

- ezek miatt bizonytalan vagy, hogy ő most tuladjonképpen mit is vár el ettől a kapcsolattól

- nyögje ki, mi bántja

- szakitson gerinces ember módjára, ha nem szeret, ne nyűglődjön már ennyit, meg törje össze a szived állandóan

2017. szept. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
46%
Nekem az autizmus ugrott be erről. Az, hogy ennyire semmi érzelmet nem mutat, és elutasítja az èrintèst, autisztikus tünetek is lehetnek.
2017. szept. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mintha az exemet írtad volna le kísértetiesen hasonlóan viselkedett .Én nem húzzam sokàig kidoptam .Azóta egyszer bepróbàlkozott de én lepattintottam.
2017. szept. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!