Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeret, de mégis többször elgondokozik a szakításon. Hogyan kezeljem ezt, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindkettőnknek első kapcsolat, 3 éve vagyunk együtt. Remekül megvagyunk, szeretjük egymást, jól érezzük magunkat együtt, minden olyan jó. Nála már elmúlt a szerelem, de ennek ellenére nagyon szeret (ez minden kinyilvánulásából látszik, érezhető).

DE élni akar még, kíváncsi milyen lehet mással. Az utóbbi időben a szex sem a legjobb (ő hamar elmegy, én meg nem tudok), eddig megvoltunk, élveztük így is, de úgy veszem észre rajta, hogy neki már nincs vagy nagyon kevés kedve van az együttléthez, ami nagyon elszomorít, mert próbálok változtatni úgy, ahogy ő is kéri, de mégsem sikerül.

Sejtem hogy többször eszébe jut a szakítás, és nagyon rossz, nem tudom hogy kezeljem ezt, mert én szeretem nagyon, nem tudnék szakítani vele, de így meg nem olyan jó, hogy úgy vagyok vele, hogy tudom hogy nem akar már velem lenni.

Nem tudom most ezt vele megbeszélni, nem érzem késznek magam rá, nem is tudom hogy hoznám fel ezt. És félek, hogy ha felhozom ezt a témát, akkor szakítani fog, ha már erről van szó. Nem tudom hogyan fogom elengedni őt, ha véget akar majd vetni a kapcsolatnak.


L26 F27



2017. szept. 18. 18:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Majd mesélj, hogy mire jutottatok!
2017. szept. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

#10-eshez:

Valóban van egy kis kombinálás is a dologban. Igazából direkt nem akartam leírni, hogy miből sejtem azt, amit leírtam (láttam valamit, ami elég egyértelműen erre utal, de még így sem vagyok benne 100%-osan biztos, és ezért kezdhettem el kombinálni).

Megbeszéljük, aztán kiderül, hogy az A,B,C folyamatból melyik fog bekövetkezni.

2017. szept. 19. 10:54
 13/14 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg. Ha közben előkerül a szakítás, de ugyanakkor még mindig nagyon szeretitek egymást, és te benne vagy - de csak akkor ha tényleg benne vagy, tehát neked is tetszik a gondolat, nemcsak azért csinálod, hogy így talán megtarthatod! - akkor mond neki, hogy maradjatok laza kapcsolatban. Tehát mindenki azzal is van akivel akar.
2017. szept. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Én azt mondom hogy aki menni akar, arra rá kell adni a kabátot..
2017. okt. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!