Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy maximálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy maximálisan elengedjem a témát?

Figyelt kérdés

A barátomnak már egy ideje új fodrásza van. Eddog sohasem zavart, hogy facebookon beszélgetnek, mert nagyon általános dolgokról ment a téma. Igazából tegnap is, de nekem furcsa volt. Megszoktam másfél év alatt, hogy, ha a barátom beszélt is lányokkal, akkor csak egy-két szót beszélt velük. Nekem ez így jó volt. De most a lánnyal reggeltől estig beszélt. Ezzel sem lenne különösebb gond, de a lány megkérdezte, hogy a barátom tud-e masszírozni, mert az ő barátja nem tud, meg nem is szokta masszírozni. A barátom persze témát váltott. De bennem ez kicsit megmaradt. Kicsit bebeszéltem magamnak, hofy a lánynak tetszik a barátom. Nem hoztam fel, mert megbízom benne,nem akartam vitát generálni csak a féltékenység nyomasztott nem is kicsit. Mikor észrevette, elmondtam, hogy mi a bajom. Egész nap erről beszéltünk, de nagyon rossz volt ez a napom, még sírtam is. Eluralkodott rajtam nagyon a téma. De megbékéltem azzal, hogy felnőtt férfi, van élete. Azzal beszél, akivel szeretne, nem a tulajdonom. Végül abban egyeztünk ki, hogy ha a lány felhozna ilyen témákat, vagy nyomulna, akkor valahogy tárja le a beszélgetést, hogy ne bántódjak meg. Sajnos túl érzékeny vagyok. Mondtam neki, hogy nekem az is furcsa, hogy olyan sokat beszéltek. De nem tudom, hogy ezt megértette-e. Tudom, hogy itt igenis velem van a baj, mert hisztiztem, de jól esett, hogy nem folytottam magamba. Viszont félek, rossz érzés lesz, ha megint beszélnek. Mit tegyek, hogy ne legyek egy hisztis, féltékeny barátnő? Hogy engedjem el ezt az egészet. Többé nem szeretnék erről beszélni, mert félek, elveszítem, ha ilyen hisztis leszek, viszont ha magamba folytok valami rosszat, begörcsöl a hasam, mert van egy ilyen betegségem. Nem akarom, hogy a kapcsolatom, vagy az egészségem erre rá menjen. De persze, ha a lány nem fog ráhajtani, nem lesz gond, mert teljesen ok nélkül nem szoktam így kiborulni. Csak tartok attól, hogy belelátok olyan dolgokat, amik csak a képzeletemben léteznek. Nem akarok magamból hülyét csinálni.

19/L



2017. szept. 19. 22:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Na mostmár válaszolok, ha írtam egy kommentet, de sajnos nem fogok tudni neked én, személyszerint arra mondani semmit, hogy te hogyan változtasd meg magad.

Engem zavarna, ha valaki olyannal beszélne folyamatosan, aki nyomul rá. Gondolom ezt ő is észrevette, hogy a csaj nyomul. Ha meg nem koptatja le, őt nem zavarja az, hogy nyomul. Gondolom. Innentől kezdve nekem fingom sincs, hogy mit csinálj.

De azért remélem sikerül kitalálnod.

2017. szept. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!