Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kívánom a páromat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mikor megismerkedtem a párommal minden csodás volt (mint általában) sokat szexeltünk, 2 év együttélés után jött a baba, a terhességet is végigszexeltük. Minden jó volt.

Most megtudtam hogy amit ígért nem tartotta be. Egy elég nagy dologban csalódtam ami nekem fontos lett volna és azóta nem kívánom egyáltalán őt.

Nem akarok semmit ami azzal kapcsolatos hogy lefeküdjek vele, kicsit depis is a hangulatom. Tegnap este lefeküdtünk de egyáltalán nem élveztem. Félek hogy ez így marad. Megbeszéltem vele az okát is, hogy atverve érzem magam, de nem lett jobb a lelkemnek. Borzalmas a közérzetem, hisztis és ingerlékeny vagyok. Ő meg persze nem érti meg hogy mi bajom van. Mar arra is gondoltam hogy otthagyom mert így én boldogtalan vagyok. Volt már más is így?


2017. szept. 21. 15:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mit tett?

És alapvetően miért nem érti meg h bajod van, ha meg is mondtad?

2017. szept. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük hogy összeházasodunk, mert megkérte a kezemet már régóta! Abban a tudatban voltam hogy ő is ezt akarja, mivel megkért!!!!! Erre most kiderült hogy ez neki csak nyűg. Mert rákérdeztem hogy akkor mi legyen ezzel a dologgal? Mikor lassunk hozzá a tervezéséhez stb...
2017. szept. 21. 16:01
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Omg, hagyd el. Minek lennél akkor vele együtt?
2017. szept. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
Nyűg? Akkor nem értem. Megkéri a kezed,aztán beközli,hogy nem is akar elvenni? Ennek így nem sok értelmét látom,max húzni akarta az időt,hogy ne hagyd el. Bár ha a megbeszélés után sem azon van,hogy legalább rendesen megértsen akkor ez így neked csak fájni fog. Max magadat kínzod vele... A kiábrándulás pedig szépen-lassan tönkre teszi az érzéseidet.
2017. szept. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Pontosan ez tortent pedig.
2017. szept. 21. 16:13
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
4-es vagyok. Akkor szerintem ezt tényleg nincs hová ragozni,ha elmúltak az érzések és ő továbbra sem ért meg (mert nem is akar) akkor nem érdemes a langyos pisiben ülni. Szerintem keress olyan embert,akinek tényleg te leszel a legfontosabb...
2017. szept. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
És félreértés ne essék, nem vagyok az a fajta nő akinek rögeszméje a házasság, meg hogy xy-né legyen a neve, csak egyszerűen összezavarodtam a választól mert mást hittem egeszen idáig.
2017. szept. 21. 16:24
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden kapcsolatban vannak nehéz időszakok, amikor legszívesebben elfutnál. De gondold végig egy kicsit. Valamiért magadba engedted ezt a férfit. Valamiért gyereket vállaltál vele. Gyakorlatilag házasok vagytok, hiszen együtt éltek és gyermeket vállaltatok. Miért annyira fontos neked ez az esküvő? Komolyan fontosabb, mint a férfi, akit szeretsz? A másik oldal meg a párod. Mi változott benne a lánykérés óta? Mit érez nyűgnek? A hivatalos elköteleződést vagy azt, ami egy esküvőszervezéssel jár? Megértem, hogy csalódott vagy, de durcáskodás meg szexmegvonás helyett inkább beszélgess a pároddal.
2017. szept. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%
Mégis mi a szent szarnak kellett ilyen gyorsan gyereket vállalni? Szerencsétlen gyerek...
2017. szept. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem akartam nagy esküvőt. Sokmindent nem kellett volna szervezkedni. Mellesleg vállaltam volna én. De igy csak nevetségessé teszem magam szóval biztos hogy nem fogom ráerőltetni.
2017. szept. 21. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!