Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kívánom a páromat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mikor megismerkedtem a párommal minden csodás volt (mint általában) sokat szexeltünk, 2 év együttélés után jött a baba, a terhességet is végigszexeltük. Minden jó volt.

Most megtudtam hogy amit ígért nem tartotta be. Egy elég nagy dologban csalódtam ami nekem fontos lett volna és azóta nem kívánom egyáltalán őt.

Nem akarok semmit ami azzal kapcsolatos hogy lefeküdjek vele, kicsit depis is a hangulatom. Tegnap este lefeküdtünk de egyáltalán nem élveztem. Félek hogy ez így marad. Megbeszéltem vele az okát is, hogy atverve érzem magam, de nem lett jobb a lelkemnek. Borzalmas a közérzetem, hisztis és ingerlékeny vagyok. Ő meg persze nem érti meg hogy mi bajom van. Mar arra is gondoltam hogy otthagyom mert így én boldogtalan vagyok. Volt már más is így?


2017. szept. 21. 15:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
64%

teljesen jogos, hogy csalódtál benne és már nem kívánod... ki kéne deríteni, miért gondolta meg magát, vagy - rosszabb esetben - lehet már eredetileg se akarta igazán, csak be akarta biztosítani magát és időt nyerni az eljegyzéssel? alapból azt mondanám hogy ez necces és elgondolkoznék a szakításon, de mivel közös gyereketek van, a helyedben megpróbálnám megoldani.

8-as: nem az a kérdező baja, hogy nem akar mégse esküvőt a pasi, hanem hogy meggondolta magát és nem szólt róla/végig áltatta... teljesen jogos a csalódottság, nem volt korrekt a párja, akármelyik verzió is igaz.


25n

2017. szept. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
47%
Ne haragudj meg, nem vagyunk egyformák, de szerintem a házasság hiánya minden csak nem valós probléma. Most őszintén min változtatna? Lenne gyűrű az ujjadon. Ennyi. Nekem az, hogy a gyerekem teljes, szerető családban nőjön föl többet érne, mint hogy nagy, puccos lagzim legyen meg gyűrű az ujjamon. Aki ilyenért képes a gyermeke apját eldobni, az eleve sose szerette. Minden rendben van a kapcsolatotokban, boldogok voltatok. Most tényleg egy ilyen hülyeség miatt akarod elhagyni?
2017. szept. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
69%
#11 de lehet, hogy a lánykéréskor még akarta az esküvőt. De a férfiak általában praktikusan, gyakorlatiasan gondolkodnak. Megvolt a lánykérés, együtt élnek, van gyerek. Simán el tudom képzelni, hogy tényleg nem érti a férfi, minek kellene egy csomó pénzt kiadni és hónapokon át szervezkedni, miért kéne puccba vágni magát és jópofizni a rokonságnak, ha egyszer házastársakként élnek a nővel. Mi nők inkább az érzelmi oldalra koncentrálunk, nekünk fontos ez az esemény. Nem a praktikus oldala miatt, hanem mert csak. Mi nők értjük, érezzük, de nem nagyon tudjuk megfogalmazni. Így pedig piszoknehezen érti meg a férfi. Én is tökéletesen értem a kérdező csalódottságát. De elég sokat beszélgetek a férjemmel, és néha bepillantàst enged a "férfi agyba".
2017. szept. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!