Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan javítsak a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan javítsak a barátommal a szexuális életünkön?

Figyelt kérdés

Barátom nagyon hamar elmegy szex közben, de nem is ez a gond, hanem hogy az előjáték is nagyon rövid. Az előjáték és az aktus max 15-20 perc összesen. Csókolózással szoktunk kezdeni, az nagyon szuper, ezzel nincs gond, aztán ő szokott izgatni vagy kézzel vagy szájjal pár percig, de sajnos ez túl rövid idő nekem. Mire elkezdeném élvezni, addigra már vége is, és rátér a lényegre. Az aktus maga pár perc, aztán teljesen magába fordul, hogy milyen gyorsan elment megint és akkor vége is a szexnek, én meg vigasztalhatom őt.

Néha van hogy tovább bírja, de sajnos az aktustól én akkor sem tudok elmenni, szóval nem vagyok akkor sem sokkal előrébb. Azt mondja ezelőtt sosem volt ilyen problémája, minden barátnője élvezte vele a szexet (és volt neki pár).

2 hónapja élünk szexuális életet, gondoltam hogy idő kell amíg összecsiszolódunk, de sajnos nem látok semmi fejlődéset ezen a téren. :(

Az ne tanácsoljátok, hogy hagyjam el, mert szeretem és ő is szeret, a szexen kívül ezt ezer módon kimutatja.

Hogy javíthatnánk a szexuális életünk? Hogy vezessem rá nekem mi a jó? Az a baj, hogy minden tanácsot kritikának vesz, és csak még jobban magába fordul tőle.


2017. szept. 21. 23:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Hát pedig muszáj lesz neki elmondanod,hogy húzza el az előjátékot amíg el nem mész,mert amúgy ennek semmi értelme. Beteszi,húz rajtad kettőt és annyi. Aztán sír a sarokban. Nem tudom neked ebből mikor lesz eleged (mert ha így marad szeretheted amennyore akarod ebből kiszálsz) de ha nem változik akkor kezdhetsz szexmentesen;vagy megcsalással benne lenni ebben. Javaslat:


Mindegy mennyire sérti az egóját,mondd meg,hogy vigyen el a csúcsra a kezével-nyelvével


Az aktust duplázzátok (egymás után 2) mert másodszorra nem megy el olyan hamar,vagy mond neki,hogy verje ki aktus előtt egy órával.


A hiszti helyett inkább megoldás kéne,nem pedig beülni sírni.

Ha nem változtattok mindegy mennyire szeret,boldogtalan leszel mert a szexuális kielégülés is szerves része két átlag ember kapcsolatának.

2017. szept. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Gondjai vannak... szülés utáni nőknek mondogatják, hogy kettészakadva is szopjanak, mint a porszívó, különben jogos a megcsalás.
2017. szept. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezt pedig meg kell vele beszélned. Nem fog változni ha nem jelzed a problémákat neki. Meg nem is értem miért hagyja félbe az előjátékot. Én addig kényeztetem orálisan a barátnőmet amíg el nem élvez. Csak nálam alapbeállítás ez? :D


25/F

2017. szept. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Aktus után ne babusgasd, hanem szólj rá, hogy "nyalj ki". Ne célozgass, ne rávezess, ne tanácsolj, hanem konkrétan mondd meg, mir akarsz. Kezeld férfiként a barátodat. Egy férfi az egyenes beszédből ért. Amíg törékeny kisfiúként kezeled, úgy is fog viselkedni.
2017. szept. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ugyanazt akartam írni,mint a 11-es.
2017. szept. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
80%

Barátod mentális retardált? Igazából mindegy. Ha igen, ha nem, álljon meg mikor érzi, hogy közeleg a vég.

Nem olyan nehéz nem mozogni. XD

2017. szept. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Gondjai vannak?

Azért esik nehezére kézzel/szájjal kielégíteni?

Nem tud teljesíteni? Nyalni, kézzel csiklót izgatni nem teljesítmény, hanem szándék kérdése, innentől az önzősége, lustasága miatt ne sajnáltassa magát...

2017. szept. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!