Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak szeretik a "dísz/csa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak szeretik a "dísz/csajokat"?

Figyelt kérdés
Tudjátok a jól sminkelt, divatos, drága cuccos, tipikus lányokat, akiket kb eltartanak majd?
2017. szept. 23. 10:53
1 2 3
 11/22 A legrosszabb ***** válasza:
57%
Szeretjük őket *ba dum tss* dugni. Másra nem is igazán jók.
2017. szept. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
90%

Akkor most nem egy dolgozó, de magára adó jó megjelenésű nőre gondolunk, ha nem "A tipikus" instás csajra? Mert akkor megértem, és elfogadtam.

De én 500.- ért turiban veszek márkás, cimkés ruhát. Nem mintha érdekelne a márka, de ha benne van a cimke csak azért mert márka nem vágom ki. Így csupán az öltözékemből, Te gondolhatod, hogy pénzes pcsa vagyok, közben meg csak egy diákmunkás turkás csaj, bár sosem voltam divat követő, csak egyszerű ruhadarabok. Na de mindegy...

2017. szept. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
45%
10# Es jellemzoen olyan lanyok, akik nem tudnak / nem akarnak sminkelni es nincs penzuk egy akcios H&M-es taskanal dragabb darabra, es nem fogjak fel, hogy egy “gazdagabbnak” latszo lanyt nem feltetlen a baratja tartja el. En mindig a sajat fizetesembol vettem a “luxuscikkeimet”, ami kb kozepkategorias drogerias termekeket takar, nem 15 ezer forintos alapozot hasznalok, hanem 2500 forintosat, ami kb 2-3 honapig eleg. A tobbi sminktermekemre ugyanez igaz, altalaban 2-3 havonta fogy el valami es nyilvan nem minden egyszerre. Divatos es draga ruhakat se havonta veszek es nem nyolcvan darabot egyszerre. Szinte elhanyagolhato kiadas es ido az, hogy jol nezzek ki, megis kozelebb allok kulsore egy milliomos nohoz, mint egy ilyen tramplihoz aki altalaban csak fikazni tud masokat.
2017. szept. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
31%
#13, egy ismerosom volt felesege is ezeket mondta, csak a sajat fizetsebol vasarlogatott maganak, de az kimaradt a tortenetbol hogy a pasi vesz meg neki minden mast mert a sajat fizetesebol a sminkek, ruhak utan egy kiflire se marad. Aztan meglepodott amikor ki lett dobva.
2017. szept. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
# 12/13 Azért tévedsz, neked hiába a címke, a viselkedésed az tuti más:) Nem a ruha címke dönt, kivel érdemes ismerkedni.
2017. szept. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
90%

Nekem marad kiflire is :DD Az a baj, hogy az ilyen lanyoknak nem penze nincs rendesen kinezni, hanem siman csak izlesuk nincsen. Egyaltalan nincsenek olyan nagy elteresek a ruhak araiban, egy kinai ugyanannyiba kerul mint a Zara manapsag, csak az egyikben igenyesebbek a ruhak, lehet, hogy ugyanott keszulnek pl ugyanabban a gyarban, de altalaban a selejtes darabok nem kapjak meg a marka cimket, a szabashibas stb ruhakat adjak el marka nelkul olcsobban, de be lehet menni egy atlag budapesti kinaiba, amit ott megveszel 3000-ert, azt markaboltban 4000-ert... Vagy nem ugyanott keszul, de probaljak lemasolni a stilust, csak silanyabban sikerul. Arban ugyanugy nem lesznek jelentos elteresek.

Smink teren meg mar a legolcsobb Essence cuccokbol is egesz kulturalt megjelenest lehet kihozni, ha valakinek van benne gyakorlata es tudja, mivel mit kell csinalni.

2017. szept. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
88%
Es most nem arra gondolok, hogy kotelezo sminkelni, vannak nagyon szep full termeszetes lanyok, de vannak olyanok is, akiknek tiszta miteszeres, egyenletlen es ronda a bore, a kozmetikushoz lusta elmenni es arra se hajlando, hogy magara kenjen egy 999 forintos alapozot, inkabb fikazza azokat, akik sminkelnek, haborog a “munok” ellen es kozben igazabol semmivel nincs elorebb.
2017. szept. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
63%

"egyenletlen es ronda a bore, a kozmetikushoz lusta elmenni es arra se hajlando, hogy magara kenjen egy 999 forintos alapozot"


Nem ertem a nok miert csinalnak ebbol problmat. Nem kell ahoz bababorunek lenni hogy valaki vonzo legyen. Gyanitom amit itt nehanyan "kutluralt megjelenesnek" hivnak az a valosagban a veszett qva, kinezetet jelenti.


Sokkal gazabb az amikor valakin latszik hogy takargatni probalja a valodi kulsejet. Ijeszto pszichopata erzetet kelt.

2017. szept. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy "a férfiak".



Nyilván van aki szereti, van aki nem.


Nekem pont ez a gondom, hogy nem szeretem a dísz csajokat, de nagyon nehéz másfajta nővel találkozni manapság.

2017. szept. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
18# Igen, epp ezert nem is irtam abban a valaszban a ferfiakrol, hanem a “csunya” lany “szebb” nokhoz valo viszonyulasarol. Nok kozott nem ritka, hogy valakit aki szep, egy esetleg kevesbe szep lany alapbol utal, anelkul, hogy a szebb lany akar csak egy szot mondott volna. A “csunya” lany ranez es kesz eldontotte, hogy ez egy hulye, felszines pitsa mert sminkel es fenyes a haja... :D Megintcsak nem a ferfiakrol es a vonzodasrol van szo, hanem nok egymast megiteleserol. Ez felnottkorban gyakoribb, mint visszafele, hogy a szep lanyok utalnak alapbol a csunyakat, visszafele max gimnaziumban fordul elo, aztan kinovik, lehet emiatt viszont a csunyabb lanyokban megmarad a frusztracio es ok meg orokre utaljak a szebbeket...
2017. szept. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!