Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulsagosan belezugzam egy sracba de kozben kapcsolatom van?

Figyelt kérdés

A baratommal tobb mint 3eve vagyunk egyutt. Az elejen voltak hullamvolgyek,egy kis se veled se nelkuled, de azota minden rendben volt. O az elso szerelmem,nagyon nagyon szeretem ot, nagyon sokat valtozott mellettem jo iranyba. Az elejen ha osszevesztunk csak en tepertem kettonkert, most ha van egy kis civakodas o is tesz ertunk.

A baj csak az hogy a munkahelyemre jott egy uj kolega es teljesen belezugtam. Egyaltalan nem nez ki jobban mint a baratom, nem gazdagabb(tudom valakinel ez szempont...) soha nem is tetszene meg kulsore, de a szemelyisege es viselkedese teljesen elvarazsolt.

A baratommal viszont egy ideje ugy erzem tavolodunk egymastol mert rengeteget dolgozunk mivel hazra gyujtunk kozosen(a haz ertekenek nagy resze mar megvan) de ez miatt keveset vagyunk egyutt, es hiaba kerlelem hogy toltsunk tobb idot egyutt mindig tele beszeli a fejemet hogy "azzal hogy csak doglunk nem leszunk elorebb" viszont ez miatt van hogy csak fekszunk egymas mellett mikozben nyomkodjuk a telefonunkat. A szex ugyan ugy rendszeres vele, jo, de mar az sem olyan mint regen.

A kerdesem az lennr hogy massal is fordult mar elo ilyen? Ez csak egy probatetel az elettolhogy tuljutunke ezen is vagy a vege? Tudom hogy a rozsaszin kod elmulik es tobb ev/evtized alatt mas is fog megtetszeni a paromon kivul, de mivan akkor ha okkal tetszett meg ennyire? :( koszonom a valaszokat elore is

L


2017. szept. 25. 07:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az előző kapcsolatban távolság van, mert nem tudjátok ápolni a viszonyt. Az újjal viszont mindig együtt lehetsz, ezért beleszeretsz. Azt gondold végig, hogyha az újjal összejössz és valami miatt más helyen kezdtek majd dolgozni, akkor meg tudod-e vele őrizni a kapcsolatot vagy úgy jársz mint a jelenlegivel.
2017. szept. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"csak fekszunk egymas mellett mikozben nyomkodjuk a telefonunkat"


Hű,akkor bizony az együtt töltött idő is milyen csodásan egymásra hangolódva telik! Ideje lenne elbeszélgetni,de mivel azon már túl vagytok párszor mint írod nem tudom van-e értelme egy ilyen kapcsolatban lenni.

A kollégával milyen viszonyban tetszik lenni,hogy sikerült "teljesen belezúgni"?

Hogyan lehet együtt lenni valakivel komoly kapcsolat szinten ha másba szerelmes az ember? Ez valami speciális női szuperképesség?

Komolyan a hányinger kerülget lassan ha párkapcsolati elköteleződésre gondolok.

2017. okt. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
De biztos nem magyart tanít az illető ugye? :)
2017. okt. 6. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!