Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, nektek számít hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nektek számít hogy a pasi ezermester legyen?

Figyelt kérdés

Apa és férfi rokonok nélkül nőttem fel, nem volt senki aki megtanítson szerelni. Fogalmam sincs hogy az akkun kívül mi-micsoda a kocsiban, de még azt se tudom kivenni, nem tudom hogy kell, hova szabad nyúlni. A lakásban az égőt ki tudom cserélni de a lámpát feltenni, bekötni nem. Ikea bútort se igazán tudom összerakni ahogy az üzletben kinntvan, kicsit furcsa, csálé lesz mindig.

A szerszámok használatát is youtube videókból néztem ki, mert nagyon vicces de nem is láttam ezeket elötte soha élőben!


Mennyire furcsa, férfiatlan, lúzer dolog ez? Az élet más területein férfi vagyok, csak az a szerelés maradt ki nekem. Legutóbbi barátnőm részben ezért szakított, mert mekkora gáz hogy mindenért szerelőt kell hívni, miközben a barátnői pasijai kb saját kézzel fel tudnak építeni egy házat és mindent bekötni.


2017. szept. 25. 19:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Azért furcsa a kérdésed, mert ha a Youtube-ot ismered, akkor nem értem hogy mi a problémád...


Villanyt beszerelni a mai fiatal férfi korosztály 90%a nem tud kb. Mivel ez valahol veszélyes egy laikus számára, inkább azt mondom, hogy ebben az esetben ne kísérletezz, de ha meg akarod tanulni, akkor keress valakit aki megtanít rá. Egyébként nem nagy dolog.


A kevésbé veszélyes dolgokhoz pedig ott a Youtube szó szerint, amit te magad is használsz. Némileg ellent mond a problémád a kérdéseddel.

2017. szept. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem muszáj, hogy ezer legyen, elég, ha csak száz :D
2017. szept. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én még nem találkoztam olyan Ikea bútorral, amit fűrészelni kéne. Mi volt az?
2017. szept. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 mikeXxX ***** válasza:
Férfiként válaszolnék neked ha nem gond engem soha senki nem tanított semmire ehhez képest egyedül hegeszteni nem tanultam meg még ezenkívül még gázt és villanyt is szereltem de emellett az autót kertet házat kerítést is én építettem legalábbis elég sok részét bár minden nő azt mondja hihetetlen vagyok ezzel és csak pilláznak de attól függetlenül lós.art sem becsülik meg így ne aggódj nem lesz semmi gondod emiatt ! 38f
2017. szept. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Pozitív ha tud, de nem elvárás. Mondjuk én amióta egyedül élek, nagyon alapvető dolgokat megoldok egyedül is, de a többihez hívok szerelőt, hisz neki is jó, hogy lesz munkája, nekem meg valaki szakszerűen összerakja és nem lesz gond, hogy fordítva kötött be valamit, vagy ilyesmi. Engem például az kifejezetten taszít, ha a férfi vagánykodik, hogy megcsinálja a kocsit, mert sajnál rá pénzt szánni, de aztán hónapokig áll, ahelyett, hogy elvitte volna és megcsinálták volna egyből.
2017. szept. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"az már tényleg az a kategória, amit úgy gyártanak, hogy a leghülyébb is össze tudja rakni"


Komplett IKEA-s konyhabútort azért a hülye kétlem hogy össze tudna rakni.

Nem véletlen, hogy 150 ezer körül van a beépítési díja manapság.


A kérdésre, akik pl panelban nőttek fel nyilván nem fognak soha tapasztalatot szerezni ilyen téren.

Ez egyáltalán nem elítélendő.

Ha mindenki mindent meg tudna csinálni, akkor nekem nem lenne munkám!?

2017. szept. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok panelban laktam ygererkként most is a szüleimmel. Itt nem azzal van a gond hogy az ember nem tud, hanem a panellakásban nem is nagyon lehet szerelgetni. Plussz pénzünk sincs se nekem se a szüleimnek, hogy mondjuk valamit felújítottunk volna. Itt is a pénz beszél, ha valaki családi házban nől fel, nyílván ott muszáj karban tartani, és az ember akár ösztönösen is de megtanulja. Ha valakinek van kocsija, apja melett szerelget, a garázsban. Viszont ha valakinek nem voltak ilyesmi az életben. Tegyük fel, panelban még létezni sem nagyon lehet. Semmit nem tudok csinálni, pedig akarnék a férfi vágy hajt engem, de semmi. Kerets házra meg nincs pénz. Olyat nem láttam soha aki igy született, és soha semmit nem tanult, mégis tud szerelgetni. és ez nem affinitás kérdése. Vagy beleszületik az ember vagy nem. De a szülőktől múlik minden. Én anyám pl. főzni sem tud. Apám mindent tud csinálni.

Csajozni csajoknak ez teljesen mindegy. csajoknak csak egy oylan férfi kell, aki melett tudnank gyereket szülni. Mivel ösztönösen a férifi az, aki megjavitja a dolgokat, dolgozik, megcsinálja a gyereknek a sobáját és stb. És a nők azért választanak így ösztönösen. El kell fogadni meg le kell nyelni, meg azt is hogy nem mindenkinek lehet csaja, meg boldogsága. Nézd a jó oldalát, legalább több pénzed is marad, na ez nem volt jó vicc:D De a lényeg ezt el kell tudni fogadni.

2017. szept. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

17-es ne keseregj. Én vagyok a 7-es válaszoló. Ezek a "pancser" haverjaim többnyire panelból vannak, van néhány amelyik kertesből, de náuk meg csak fű volt az udvaron szóval szintén nem tudtak mit szerelni. Mégis mindegyiknek kivétel nélkül van barátnője, sőt nem is csak úgy véletlen hanem kiszemelnek valakit és összejön nekik. Ha csak szexet akarnak akkor azt is összeszedik.

Erről a (szerelni tudó férfi kell) mítoszról én száz százalékban azt tudom mondani, hogy nem mérvadó. Biztos van nő akit ez érdekel, meg értékeli, de egyáltalán nem ezt nézik. Majd a kapcsolat első évének a végén vagy a tizedik, harmincadik év környékén értékelik ezt, ha képes ilyenekre a férfi. Ahhoz, hogy nőd legyen a cipődet sem kell tudnod bekötni, nemhogy autót javítani vagy kicserélni egy villanykapcsolót.

Megnyerően kell kinézni, vigyorogni kell, lökni a dumát ami szépen életben tartja az érdeklődést és kábítja a lányt.

Zenéléssel, énekléssel, tánccal vagy főzéssel lehet esetleg elérni valamit a csajoknál. Villanyszereléssel és olajcserével nem.


Tűzoltóként, rendőrként, katonaként vagy buszsofőrként hamarabb fogtok puncihoz jutni, főleg egyenruhában. Csak passzoljon és álljon jól rajtatok. És ezekhez még ész sem kell.

2017. szept. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!