Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Benne maradnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benne maradnátok egy olyan kapcsolatba ahol nem ért meg a párotok és szinte mindenben az ellentétetek?

Figyelt kérdés
Mert sajna az én kapcsolatom ilyen. Szeretem ugyan a páromat de ő nem ért meg engem. Nem tudja megérteni azt hogy nekem sok szeretetre meg törődésre van szükségem. Meg ő nyugodt természet én meg ennek az ellenkezője vagyok ideges stresszes aki hamar felhúzza magát mindenen.
2017. szept. 26. 10:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ilyen kapcsolatban nem érdemes maradni.
2017. szept. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Hidd el nekem, egy stresszes ember mellé jobb egy nyugodtabb.


Egy szintén stresszes másik fél, ugyan lehet jobban megértene, viszont ideges lenne miattad és ő is stresszelne. Na most ebből az jönne, hogy minden bolhából elefánt lenne a végére mert folyamatosan egymást hergelnélek bele dolgokba, teljesen feleslegesen.


Ha a pároddal nem vagy elégedett az neked kell tudni, de alapvetően egy nyugodt ember jobb biztonság forrás számodra szerintem.

2017. szept. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ha ebből nincs gyakori konfliktus meg veszekedés, akkor igen. De sajnos ilyen nem nagyon van szerintem. Én is egyet értek azzal, hogy egy nyugodt és egy stresszesebb ember nagyon jól ki tudják egészíteni egymást. Ami engem jobban zavarna az az, hogy nem kapok elég törődést a páromtól.
2017. szept. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A legrosszabb ***** válasza:
70%
Csoda, hogy bírja a strapát melletted.
2017. szept. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Én találkoztam már egy "saját magam női megfelelőjével" és nem volt túl jó vége. Nagyon jó barátság lett volna, hiba volt többet beleképzelni.


Azóta viszont tanácstalan vagyok, nem volt jó az ellentét, nem volt jó az azonos... Merre kellene indulnom?

2017. szept. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nem "nem maradnék benne", hanem eleve nem hagynám, hogy ilyen kapcsolat alakuljon ki. Ha már ez a helyzet, régen el van rontva.


>ideges stresszes aki hamar felhúzza magát mindenen


Ez elfogadhatatlan. Ne legyél ilyen. Ideges, stresszes embernek ideges, stresszes párkapcsolatai lesznek. Én nem érzem igazságosnak, ha a másiktól várod, hogy ezt elviselje. Ne légy lusta változtatni.

2017. szept. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én eleve azért nem maradnék veled, mert ilyeneket jelentesz ki, hogy sok törődésre és szeretetre van szükséged. Mégis ki vagyok én, hogy folyamatosan törődjek veled és azon stresszeljek, hogy vajon elég szeretetet nyújtottam-e? Gondolom a szüleid nem úgy törődtek veled, ahogyan azt kellett volna és a párodtól várod el azt a törődést, amit a szüleidnek kellett volna megadnia. Ez nem igazságos. Persze az odafigyelés alap egy kapcsolatban, de van egy olyan érzésem, hogy te nem az általános szeretetre és törődésre gondolsz, hanem olyanra, amit senki nem fog tudni megadni, mert a szüleidnek kellett volna.
2017. szept. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
2.5 evig csináltam egy ilyet.
2017. szept. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
7 es hozzászóló ez azért nem teljesen úgy van ahogy te képzeled. Az igaz hogy nagyon rossz gyerekkorom volt és nehéz volt az életünk apám mellett mert ő egy alkoholista verekedős veszekedős ember volt. De viszont azt elmondhatom hogy se se apám soha egy ujjal se nyúlt hozzám sőt apámnak én voltam a kedvence az elkényeztetett. Mindent megadtak nekem a szüleim amit csak tudtak csak egymással nem jöttek ki. Szóval nem ők tehetnek arról hogy szeretethiányos vagyok.
2017. szept. 26. 16:37
 10/18 A kérdező kommentje:
Se apám se anyám
2017. szept. 26. 16:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!