Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Benne maradnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benne maradnátok egy olyan kapcsolatba ahol nem ért meg a párotok és szinte mindenben az ellentétetek?

Figyelt kérdés
Mert sajna az én kapcsolatom ilyen. Szeretem ugyan a páromat de ő nem ért meg engem. Nem tudja megérteni azt hogy nekem sok szeretetre meg törődésre van szükségem. Meg ő nyugodt természet én meg ennek az ellenkezője vagyok ideges stresszes aki hamar felhúzza magát mindenen.
2017. szept. 26. 10:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Épp most írtad, hogy rossz gyerekkorod volt. le mertem volna fogadni, hogy ez áll a háttérben és láss csodát, talált. Hidd csak el, sajnos a szüleid a hibásak. Érdekes módon, akit kiegyensúlyozottan nevelnek és aki normális családból jön, nem lesz szeretethiányos. Vajon miért nem? Félre ne értsd, ezzel nem oltani akarlak, csak lásd be, nem a párod feladata megadni azt, amit a szüleidnek kellett volna megadni. Hiába mondod, hogy nem a szüleid miatt vagy szeretethiányos. Dehogynem! Ha apád nem lett volna alkoholista és normálisan törődtek volna veled, biztosították volna a kiegyensúlyozott állapotot gyerekkorodban, akkor nem lennél szeretethiányos.
2017. szept. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Hát ha te jobban tudod mint én akkor legyen.
2017. szept. 26. 17:11
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom jobban, csak te észre sem veszed, mert elfogult vagy.
2017. szept. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Én egyáltalán nem vagyok elfogult csak sokat szenvedtem már az életben és ez miatt vagyok meggyötört. Ez miatt van az is hogy senki nem ért meg. Senki nem érzi azt amit én. Tudom ez a túlzott ragaszkodás sem tesz jót a kapcsolatomnak de sajnos én mindig ilyen voltam. Ha nem kaptam meg a páromtól azt a törődést meg szeretet amit szerettem volna agresszívvá váltam. És ez nagyon rossz tud lenni én csak szenvedek miatta. Egyáltalán nem tartom magam rossznak mert ennek ellenére nagyon tudok szeretni és a páromhoz mindig hűséges vagyok bármi áron is. Mégis én vagyok az akit mindig dobnak mert a pasik szerint én vagyok a rossz csak bennem van a hiba ők ártatlanok.
2017. szept. 27. 09:51
 15/18 anonim ***** válasza:

" Ez miatt van az is hogy senki nem ért meg. Senki nem érzi azt amit én. Tudom ez a túlzott ragaszkodás sem tesz jót a kapcsolatomnak de sajnos én mindig ilyen voltam. Ha nem kaptam meg a páromtól azt a törődést meg szeretet amit szerettem volna agresszívvá váltam. "


A túlzott ragaszkodás egyáltalán nem tesz jót a kapcsolatnak. Az meg pláne nem, hogy ha nem kapod meg a törődést, akkor agresszívvá válsz. Akik elhagytak, azért hagytak el, mert nem kell nekik egy lelkileg roncs nő. Nekem sem kéne, már bocsánat. Két dolgot tehetsz:

1. Megváltozol, lelkileg és agyilag rendbe jössz, és keresel egy normális pasit

2. Maradsz ilyen és keresel egy hozzád hasonló lelkileg, érzelmileg roncs pasit, akivel nem lesznek ilyen gondok, mert mind a ketten meggyötörtek vagytok. Ellenben ez a kapcsolat sem lesz kiegyensúlyozott, mert egymást fogjátok a mélybe lehúzni.

2017. szept. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Az hogy én lelkileg gyenge vagyok meg roncs ahogy te írtad arról nem tehetek. Sajnos kevés ember van ilyen mint én tudom jól épp ezért nem is tudnak megérteni. Ez betegség súlyos lelki betegség sokkal rosszabb mint bármi más és ebből a legnehezebb kigyógyulni.
2017. szept. 30. 16:48
 17/18 anonim ***** válasza:
Mindenki a saját sorsának a kovácsa. Pont, hogy a lelked az egyetlen dolog, amit csak te tudsz rendbe rakni, senki más. Tehát a lelki probléma igen is, hogy a te "hibád".
2017. szept. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Látom azonnal visszavágtál ehhez értetek csak a másikat basztatni.
2017. szept. 30. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!