Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért mond ilyet, hogy idegesí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért mond ilyet, hogy idegesítsen?

Figyelt kérdés

Vagyis írta, hogy van velem probléma, de még várja, hogy gyűljön, aztán majd egyszerre fogja az egészet mondani. Én közöltem, hogy ezt megszokták beszélni általában, nem pedig hagyni, hogy több legyen.. Erre ő azt írja, hogy nem akar minden kis apró dolgon vergődni. Én nem értem, hogy ennek mi értelme vagy jó ez így, hogy majd egyszerre vág a fejemhez mindent? Pedig teljesen normálisan viselkedek vele és közöltem többször is, hogy akármi, bármi gondja van, vagy akármit szeretne, akkor szóljon, beszéljük meg. Erre totál az ellenkezőjét teszi. Vagyis.. Szólni fog, csak majd egybe mindenért. Kicsit ez felidegesített, mert direkt arra törekedem, hogy minden jó legyen, mondta, hogy érzi is a törődést, sosem szól semmiért, mert igazából nem is érzem, hogy lenne miért. De ilyet leír.

Erre azt írtam, hogy úgy érzem kár volt az egészet említésre is méltatni, mert, ha tényleges problémája lenne, azt közölné. Szerintem.

Mi a véleményetek?


2017. szept. 26. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Beteg az agya!
2017. szept. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem ezek nem jelentős dolgok azért nem mondja el
2017. szept. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szóbal ha jól értem: addig várja,hogy gyűljön a feszültség amíg "fen nem robban" és minden kszart a fejedhez nem vághat?


Mert ha igen,akkor abszolút nem normális. Egy embernek ha gondja van,akkor megbeszéli és meg is akarja oldani,nem pedig várja,hogy "gyűljön".

2017. szept. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez elég idióta hozzáállás a részéről. Lehet, hogy tudja magáról milyen természete? Lehet valóban olyan a természete, hogy ha összegyűlik, akkor feljön több dolog a múltból, de ő alapból ilyen, nem tud rajta változtatni. Erre rákérdeznék, hogy azért mondta ezt el, mert tudja magáról, hogy ilyen, vagy direkt csinálja? Ha direkt, akkor nem normális szerintem a dolog.
2017. szept. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát végül is előfordul, hogy egy nagyobb veszekedésben olyan is előkerül, ami csak egy kicsit zavaró és amúgy nem lenne belőle ügy, de külön bejelenteni, hogy feljegyzem ám a helytelenkedéseidet, az elég furcsa .. fekete pontot is oszthatna akár
2017. szept. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!