Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy lány 2 éve ismertem meg.Volt egy nagyon jó időszakunk (kb 1.5 év) amikor szinte úgy viselkedtünk mint egy jó kapcsolatban szoktak.Minden nap tali,sok kirándulás,kettesben nyaralás,családdal közös vacsi,sok szex stb...Úgy írom hogy ő mindig jó volt hozzám,én sokszor mondtam neki és éreztettem is hogy többet szeretnék.De az utolsó fél évben teljesen érdekesen áll hozzám,egyre ritkábban találkoztunk,volt hogy a leveleimre nem reagált semmit,sokszor mondtam neki hogy engem ez zavar,de nem változott semmi.Lassan két hónapja nem találkoztunk és nagyon ritkán levelezünk.Akkor is úgy hogy ír egy üzenetet én vissza írok és kb két hét múlva reagál rá.Borzasztóan érzem magam ez miatt és most ott tartunk hogy ő írt két hét múlva megint én még nem reagáltam rá. Az a kérdésem ebben a helyzetben mit tennétek,mérlegelve a leírtakat... beszélni nem lehet vele,már probáltam
2017. szept. 27. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele tovább!
2017. szept. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kén_ ***** válasza:
100%
Leépített. Akármilyen sz*r is ezt hallani, lépj tovább, ismerkedj. Te többet akartál, ő nem, ezért van most ez.
2017. szept. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ö mar megtette, amit neked is kellene... tovabblepett.


Raadasul, mivel te egyertelmüve tetted, hogy akarod, kell neked, keresed stb., mar nincs is nagyon esely ra, hogy meggondolja magat. Rossz lehet, mert nem igazan volt definialva ez a kapcsolat, igy egy egyertelmü szakitas sem az. De lenyegeben az a helyzet. Szakitott veled. De nem akar megbantani, talan emberileg sem elvesziteni teljesen, de azon a szinten, mint ahogyan szeretned, mar nem tart igenyt a tarsasagodra.

2017. szept. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!