Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ismerkedek egy nővel, és azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedek egy nővel, és azt hazudtam neki, hogy már voltam lánnyal, de ez rosszul esik nekem, ezért el akarom mondani neki az igazat?

Figyelt kérdés
32/F, 27/L
2017. szept. 28. 13:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
75%

Én simán meglennék veled, ha elmondanád. Most mi van ebben, ha amúgy normális vagy? Jó esetben az ember amúgy is 0-ról kezd új partnerrel. Voltam már 2 szűz sráccal is, utánuk a 3. partneremnek ár nem én voltam az első nő, hát vele a legelején macerásabb volt a dolog, szóval semmire se garancia.

Ha megtudnám a partneremtől, hogy hazudott, kivágnám, mint macskát sz. Egyrészt, a hazudozást nem tűröm el egy kapcsolatban, másrészt meg ha ilyen értelmi szintűnek néz hogy majd ettől megutálom vagy ilyesmi, akkor nincs miről beszélnünk.

2017. szept. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!