Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket mindig meghallgat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mindig meghallgat a párotok?

Figyelt kérdés
Engem az enyém sajnos nem, és nem is láttam/tapasztaltam ilyet soha. Nem vagyok olyan lány, aki minden munkahelyi pletykát vagy a napja minden percét megosztja a párjával, de a nagyobb csalódásaimat vagy az örömömet szeretem vele megosztani. De főleg az örömömet, mert egyébként mindennek nagyon tudok örülni, de páromat sajnos nem érdekli velem kapcsolatban semmi. :( Eléggé érdekel egy csomó dolog, és amikor lelkesen próbálok vele ezekről beszélni, mintha a falnak beszélnék, nyomkodja a facebookot vagy valamit elkezd nézni a gépen a mondat közepén. Emiatt már teljesen kezdek befordulni, mert ennyiből szexkapcsolatom is lehetne egy idegennel, az se tudna többet rólam. Nem is ismer. Én úgy érzem, rám mindig számíthat, én a hobbijában is támogatom. Mit tegyek?

2017. szept. 28. 22:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Van, hogy nagyon fáradt, és inkább csak pihenni szeretne, de olyankor is simogat, bújik hozzám. De olyan még sose volt, hogy ha mondtam vagy hívtam, hogy figyelj kérlek hallgass meg, tanácstalan vagyok, akkor ne figyelt volna.
2017. szept. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

" de páromat sajnos nem érdekli velem kapcsolatban semmi. "


- dehogynem, a puncid biztosan, csak a többi részed, életed nem érdekli.

Szóval őneki nem a"párja" vagy, csak az ürítőhely.

2017. szept. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Akkor hogy a fenébe letettek kapcsolatba? Az első randik alkalmával nem tűnt fel, hogy nincsen mély tartalmas beszélgetés? Amúgy engem meghallgat, de hát ez az egyik alap egy normális, érett kapcsolatban. Attól társ a a társ, többek közt, de lényegesen, mert örömömet-bánatomat elsődlegesen vele beszélem meg. Amúgy jól érzed, csak szexre Vagy jó. Ennél még egy tartós szexkapcsolatban is többet beszélgetne Veled valaki.
2017. szept. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!