Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek rendben van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rendben van az, hogy a párom azt mondja rám mások előtt, hogy " okoska "?

Figyelt kérdés

Pl ha mondok egy jó viccet és mások nevetnek rajta, leokoskáz. Vagy ha húzom az agyát és viccelődünk és kifogy az ötletekből, beveti az okoskát.

Sokszor már sírni tudnék ettől, úgy érzem, azért csinálja, mert nem elégedett saját magával. Mire jó ez, hogy megalázza a saját barátnőjét?


2017. szept. 29. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
nem,de ha neked egy ilyen paraszt megfelel,sok boldogságot.
2017. szept. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Valami frusztrálja, akkor szoktak ilyen "kedvesek" lenni az emberek.

Egyébként ez a gyűlölködés egyik formája is lehet.

Mond meg neki hogy zavar téged...ha nem fejezi be akkor meg dönts belátásod szerint.

2017. szept. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
En is csak gratulalni tudok az izlesedhez.
2017. szept. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Miért nem mondod meg neki, hogy ne szólítson így, mert nem szereted. De gondolom szeretne ő lenni a társaság középpontja, de te "elnyomod" és ezért próbál elnyomni vagy megszégyeníteni.
2017. szept. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Van köztünk végzettségbeli különbség, de ez mindig csak neki gond! Én sosem hándáltam fel ezt neki! Egy csomó haverom és barátnőm is van, vagánynak tartanak, népszerűbb vagyok mint ő. De ezen se kellene ezt csinálnia mert a társaságot is otthagytam miatta... mert láttam, hogy rossz neki :( Mindig eljátssza, hogy büszke rám, aztán utána pedig ilyeneket csinál! Azt hiszem, ez lehet a baj, és csak menőzni kellettem :(
2017. szept. 29. 16:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Egészen pontosan miért ismeretlen embereknek teszed fel ezeket a kérdéseket a párod helyett? Ő tudja a választ, mi pedig nem.
2017. szept. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól függ. Poénos beszólogatásnak elmegy, azzal semmi gond. Viszont ő szerintem tök komolyan, bántásból mondja.
2017. szept. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Pont azt akartam írni, mint az utolsó, hogy ez nem feltétlenül bántó, hangsúlytól is függ.


De ezt nyilván te érzed.


És mindenképp neki kéne szóvá tenni és megkérdezni.


A barátaidat meg ne hanyagol el teljesen egy pasiért sem. Öreg hiba.

26N

2017. szept. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!