Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyerekes a párom, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekes a párom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kicsit megdőlt bennem a tisztelet a párom irán. Már 6 éve vagyunk együtt de még össze se költöztünk. A szülöinknél élünk. 10 honapja munkanélküli és ha mondpm neki a melót, hogy mi a helyzet akkor úgy érzi hogy baszogatom azt mondta multkor mikor összevesztünk, hogy"csak addig voltam jó még volt pánzem" holott ez nem igaz. Én dolgozom nekem aztán semmi szükségem csak így nem egy igazi férfi a szemembe. Ráadásul a családja megy bele az adósságba... A lényeg az hogy mindig behisztizik ha szombaton dolgoznom kell menni mert, hogy nem vagyunk együtt. Csak délig dolgozom és mivel eladó vagyok ez ezzel jár. Multkor kiakadt azon is, hogy egy évben egyszer találkozunk a csajokkal. Ő addig otthon volt és duzzogot magába mikor kimentem hozzájuk még mindig duzzogot. Nekem ebből kezd elegem lenni. Elegem van abból, hogy folyamatosan azon kattogok min fog hisztizni. Én 22 éves lány. Ő 26 éves fiu.
2017. szept. 29. 21:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ideje mást keresni.
2017. szept. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
hát ez télleg nem állapot.... :T
2017. szept. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég... 26 évesen 10 hónapja munkanélküli, hisztis gyerek. Még kérdés, hogy szakítanod kell vagy sem?
2017. szept. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Kuka
2017. szept. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Olyan is volt , hogy dolgoztam nem értem rá felvenni a telefont. Megsértödött és ő sem vette fel mikor visszahívtam. Amikor meg végre felvette azt mondta, hogy "nem ért rá" pedig már akkor se dolgozott. Nekem ez annyira gyerekes...
2017. szept. 29. 22:03
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagy gyerek. Tényleg ez kell neked?
2017. szept. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
26 éves. nem 18. nem fog megváltozni, csak az idődet pazarlod rá.
2017. szept. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy igazatok van. De, nehéz... már csitri 16 éves korom óta vele vagyok.

Volt valaki hasonló helyzetben?

2017. szept. 29. 22:16
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én csak egyet kérek tőled, de azt nagyon: kérlek-kérlek, ne szülj neki gyereket!
2017. szept. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szóval benne ragadtál. Lépj ki, ilyen egyszerű, ha már nem vagy boldog és nem érzed úgy, hogy mellette jó. Nem kell feleslegesen rágódni, csak az időt húzod vele.
2017. szept. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!