Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyerekes a párom, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekes a párom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kicsit megdőlt bennem a tisztelet a párom irán. Már 6 éve vagyunk együtt de még össze se költöztünk. A szülöinknél élünk. 10 honapja munkanélküli és ha mondpm neki a melót, hogy mi a helyzet akkor úgy érzi hogy baszogatom azt mondta multkor mikor összevesztünk, hogy"csak addig voltam jó még volt pánzem" holott ez nem igaz. Én dolgozom nekem aztán semmi szükségem csak így nem egy igazi férfi a szemembe. Ráadásul a családja megy bele az adósságba... A lényeg az hogy mindig behisztizik ha szombaton dolgoznom kell menni mert, hogy nem vagyunk együtt. Csak délig dolgozom és mivel eladó vagyok ez ezzel jár. Multkor kiakadt azon is, hogy egy évben egyszer találkozunk a csajokkal. Ő addig otthon volt és duzzogot magába mikor kimentem hozzájuk még mindig duzzogot. Nekem ebből kezd elegem lenni. Elegem van abból, hogy folyamatosan azon kattogok min fog hisztizni. Én 22 éves lány. Ő 26 éves fiu.
2017. szept. 29. 21:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
86%

Azt hiszem itt nincs kérdés. Csak egy nyamvadt gyerek, aki fél, hogy elveszik a nyalókáját.

Szerinted megérné egy ilyen emberrel összekötnöd magad? Aki remekül elvan munka nélkül? Én senkinek érezném magam, ha nem dolgoznék. Mondjuk nem is voltam egy hónapot sem munka nélkül még, amióta nagykorú vagyok.

De gondolj bele... véletlenül talál munkát, ahol kihúz kb. 1 évet, aztán felmond, mert a munka bizony stresszel jár. Utána eltartod a valagát, míg hajlandó lesz újra dolgozni?

2017. szept. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Tíz hónap alatt jócskán összement a fickó. (Gondolom az előző melóhelyről való lelépés már megtörte az önbizalmát.)


Nem igazán lehet itt litániát írni, meg nem is akarok: újra kell építeni az önbizalmát (nem az önérzetét!) ennyi "csak" az egész.

2017. szept. 30. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Én mondtam neki, hogy álljon a sarkára...de. nem tud. Van targonca és darukezelői jogosítványa de nem írja bele az önéletrejzába mert nincs tul sok gyakorlata. Én mondtam , hogy írja bele legfeljebb odaírja még nincs sok gyakorlata és ennyi.
2017. szept. 30. 07:21
 14/17 anonim ***** válasza:
54%

Akkor tényleg össze van menve. Tudom, milyen.


"Én mondtam , hogy írja bele legfeljebb odaírja még nincs sok gyakorlata és ennyi."


Az jó! De még jobb, ha nem is írja oda (úgyis tudják az önéletrajzból, hogy nincs gyakorlat), legfeljebb a felvételi beszélgetésben megemlíti (mellékesen), oszt jónapot.


A probléma az - nálam is az volt -, hogy ahogy telik az idő, ez csak rosszabb lesz, mert hogy egyre inkább úgy érzi az ember, hogy csak tovább felejt.

Holott amit egyszer megtanult valaki, azt igazából nem felejti el: amint szüksége lesz rá, "be fog ugrani"!

Szóval ez például a darukezelői dolognál úgy zajlana le, hogy az első félórában töketlenkedik, a másodikban óvatos lesz, a harmadikban lassú, a nap végére meg kábé ugyanúgy fogja tolni, mint anno, ha nem már jobban is annál (ez az akkori gyakorlatától függ).


Ha úgy golndolja, hogy kopik a tudása, akkor gyakoroljon, gyúrja magát - legalább az elméletet! Úgy ha jelentkezik valahová és behívják, akkor maximálisan FELKÉSZÜLT lesz. Az pedig maximális MAGABIZTOSSÁGot jelent.


(Nekem nem volt ilyen szerencsém: a sulis könyveim a szemétre kerültek rég.)

2017. szept. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

26 évesen inkább durcizik a szülői házban, minthogy a párjával költözne össze?

Vicc, ha amúgy sajnálom is.

2017. szept. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Sajnos van olyan is, hogy valamit szerel de beesik egy kos gebasz mert tudjunk ha valaminek nekiállunk ugy is van valami ami nem úgy alakul ahogy eltervezzük, de ő nem tud lenyugpdni. A leptopját ökölel beverte majd kettéhajlította mikor látta ,hogy fekete lett a képernyő. A motorját szétverte kalapáccsal meg stb.. mpst nem jut több eszembe ezért kicsit már tartok os töle egyszer már felemelte a kezét irántam mikor kpcsimat szereltük ez kb 3, 4 hónapja volt. Nem ütöt meg de megrémültem. Persze mondta utána, hogy nem tudna megütni... Ez viszont gondolom gyerekkorára tekint vissza. Apukája iszákos lett és verte őket. Kb 8 éve meghalt gégerákba én már nem ismertem...De ezek a dolgok mély nyomokat hagyhatott benne. Persze én nagyon sajnálom őt ez miatt, szeretem de nem tudom...
2017. szept. 30. 10:27
 17/17 anonim ***** válasza:

kérdező, te is tudod, hogy nem fog megváltozni...it az ideje szakítani. ha valaki ennyire el tudja hagyni magát, ennyit hisztizik, ráadásul nem tudja kezelni az indulatait (szétver egy tárgyat ha mérges WTF???!) ráadásul volt már, hogy féltél attól, hogy megüt...

megèrtem, hogy szereted, meg összekötnek titeket az èvek, de el fogod cseszni az életed, ha vele maradsz :/

2017. szept. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!