Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan oldjam meg a helyzetet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjam meg a helyzetet?

Figyelt kérdés

Életem szerelme egy 25 éves lány, akit régóta, 13 éves kora óta ismerek. Ez elmúlt 12 évben számtalanszor szerelmet vallottam neki, de mindig elutasított. 3 hónappal ezelőtt viszont megtört a jég, végre rábólintott arra, hogy próbáljuk meg együtt. Én nagyon boldog vagyok vele, igaz, ő bevallotta, hogy nem érzi azt a rózsaszín ködös szerelmet, amit én igen. Mindegy, belementem, mert úgy gondoltam, hogy ha megbecsülöm és tisztelem, értékelni fogja.


Viszont arra nem számítottam, hogy a legjobb barátja egy srác. Méghozzá nem is akármilyen. Babaarcú, testépítő, diplomás, intelligens, humoros, tipikusan az a vezéregyéniség alkat, aki mindig a társaság középpontja akar lenni, és imádja a hangját hallani. Ráadásul jól keres, kb. mindenhez hozzá tud szólni, és mivel szintén régóta ismeri a páromat, a barátnőm családja őt sokkal jobban kedveli mint engem. Ehhez hozzájön, hogy én inkább csendes, zárkózott típus vagyok, és a külsőm se egy nagy eresztés.


Bevallom, megöl a féltékenység. A barátnőm váltig állítja, hogy nem érez semmit a másik srác iránt, csak barátságot, de amikor egy társaságban vagyunk, mindig együtt vannak, és én is látom, hogy sokkal jobban érzi magát vele, mint velem, és ezt a srác ki is használja minden egyes közös buli alkalmával. Valahogy el kellene érnem, hogy egy darabig ne találkozzanak, csak nem tudom, hogy hogyan.


A legrosszabb, hogy ez a fiú a párommal sokszor tök bunkó, piszkálja, beszólogat neki, és ezt a barátnőm még jó néven is veszi. Én ezzel szemben megbecsülöm, és mindenben egyetértek vele. Nem tudom, mit csinálhatok annyira rosszul.


27/F



2017. szept. 30. 14:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%
Mi a kérdés ?
2017. szept. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Hogy mit tegyek, mert úgy érzem, ez a féltékenység a kapcsolatom rovására fog menni. Nem pár hónapért vártam több mint 10 évet...
2017. szept. 30. 14:23
 3/25 anonim ***** válasza:
95%

Nem arról van szó, hogy rosszul csinálsz valamit, csupán nem rád van szüksége a lánynak. Szerintem. Érzi, hogy meg akarsz neki felelni, és semmit nem kell tennie azért, hogy szeresd.

Eltiltani baráttól pedig nem tudod és nem is lehet.

2017. szept. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
94%

Figyelj... Ennek semmi értelme, legalábbis a leírtak alapján... Belement a dologba, de nem szeret.

Már a kapcsolat elején azon mesterkedsz, hogyan érd el, hogy ne találkozzanak egy darabig...

Attól sem leszel jobb, hogy mindenben egyetértesz vele.

Nem nagy jövőtök van együtt...

2017. szept. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
fejleszd magad
2017. szept. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Én hiszek abban, hogy van közös jövőnk, mert tényleg megbecsülöm őt, és ha ennyit tudtam rá várni, akkor meg tudunk majd oldani mindent együtt, de szerintem az az igazi baj, hogy a legjobb "barátja" nagyon rá van állva, és a nyomulása megmérgezi a kapcsolatunkat.
2017. szept. 30. 14:58
 7/25 anonim ***** válasza:
87%
Ne haragudj, de ebben a kapcsolatban egyedul te hiszel. Senki mas.
2017. szept. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
91%

Igaza van 7-esnek, ezt csak te akarod, egy illúzióba vagy szerelmes, és más véleményt meg sem hallgatsz.

(#3)

2017. szept. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Te semmit sem csinálsz rosszul, ha itt valaki valamit rosszul csinál, az a csajod. Bocs, de nem jósolok nektek sok időt...nem miattad!!!!
2017. szept. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Miért, ő mit csinál rosszul?
2017. szept. 30. 15:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!