Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan oldjam meg a helyzetet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjam meg a helyzetet?

Figyelt kérdés

Életem szerelme egy 25 éves lány, akit régóta, 13 éves kora óta ismerek. Ez elmúlt 12 évben számtalanszor szerelmet vallottam neki, de mindig elutasított. 3 hónappal ezelőtt viszont megtört a jég, végre rábólintott arra, hogy próbáljuk meg együtt. Én nagyon boldog vagyok vele, igaz, ő bevallotta, hogy nem érzi azt a rózsaszín ködös szerelmet, amit én igen. Mindegy, belementem, mert úgy gondoltam, hogy ha megbecsülöm és tisztelem, értékelni fogja.


Viszont arra nem számítottam, hogy a legjobb barátja egy srác. Méghozzá nem is akármilyen. Babaarcú, testépítő, diplomás, intelligens, humoros, tipikusan az a vezéregyéniség alkat, aki mindig a társaság középpontja akar lenni, és imádja a hangját hallani. Ráadásul jól keres, kb. mindenhez hozzá tud szólni, és mivel szintén régóta ismeri a páromat, a barátnőm családja őt sokkal jobban kedveli mint engem. Ehhez hozzájön, hogy én inkább csendes, zárkózott típus vagyok, és a külsőm se egy nagy eresztés.


Bevallom, megöl a féltékenység. A barátnőm váltig állítja, hogy nem érez semmit a másik srác iránt, csak barátságot, de amikor egy társaságban vagyunk, mindig együtt vannak, és én is látom, hogy sokkal jobban érzi magát vele, mint velem, és ezt a srác ki is használja minden egyes közös buli alkalmával. Valahogy el kellene érnem, hogy egy darabig ne találkozzanak, csak nem tudom, hogy hogyan.


A legrosszabb, hogy ez a fiú a párommal sokszor tök bunkó, piszkálja, beszólogat neki, és ezt a barátnőm még jó néven is veszi. Én ezzel szemben megbecsülöm, és mindenben egyetértek vele. Nem tudom, mit csinálhatok annyira rosszul.


27/F



2017. szept. 30. 14:18
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Ha fel akarták volna szedni egymást, erre bőven volt idejük előtted. Miért pont most akarnák? Szerintem te túl sokat képzelsz bele az egészbe. És ezzel fogod tönkre tenni a kapcsolatotokat. Habár én már eleve nem jósoltam hosszas jövőt nektek.
2017. okt. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 kén_ ***** válasza:
91%
Elég szánalmas, hogy 27 évesen emberileg, és mint férfi is csak itt tartasz. Személyeskedés nélkül, őszinte sajnálattal mondom most ezt neked.
2017. okt. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
91%
Nyugi, nem sokáig hívhatod már barátnődnek.
2017. okt. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
89%
Mért nem érted meg a nő nem a tied, sose volt a tied. A lelkét nem tudod megérinteni. A testét meg fogod kapni egy darabig, sajnálatból. Komolyan mondom én is kezdelek megsajnálni.
2017. okt. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Miért nem tudtad felfogni azt, hogy nem? Hidd el, nem jókedvéből meg szórakozásból utasított el ennyiszer, hanem azért, mert nem tudja neked visszaadni azt, amit tőled kap. A biztonság, a megbecsülés szép és jó dolog - sőt, alap is - de ha nincs egyszerűen fizikai vonzalom, te lehetsz a világ legjobb embere, akkor sem fog működni a dolog. Ez nem a szexualitásról szól, hanem egyszerűen kell ez a közös rezgés.
2017. okt. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!