Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan oldjam meg a helyzetet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjam meg a helyzetet?

Figyelt kérdés

Életem szerelme egy 25 éves lány, akit régóta, 13 éves kora óta ismerek. Ez elmúlt 12 évben számtalanszor szerelmet vallottam neki, de mindig elutasított. 3 hónappal ezelőtt viszont megtört a jég, végre rábólintott arra, hogy próbáljuk meg együtt. Én nagyon boldog vagyok vele, igaz, ő bevallotta, hogy nem érzi azt a rózsaszín ködös szerelmet, amit én igen. Mindegy, belementem, mert úgy gondoltam, hogy ha megbecsülöm és tisztelem, értékelni fogja.


Viszont arra nem számítottam, hogy a legjobb barátja egy srác. Méghozzá nem is akármilyen. Babaarcú, testépítő, diplomás, intelligens, humoros, tipikusan az a vezéregyéniség alkat, aki mindig a társaság középpontja akar lenni, és imádja a hangját hallani. Ráadásul jól keres, kb. mindenhez hozzá tud szólni, és mivel szintén régóta ismeri a páromat, a barátnőm családja őt sokkal jobban kedveli mint engem. Ehhez hozzájön, hogy én inkább csendes, zárkózott típus vagyok, és a külsőm se egy nagy eresztés.


Bevallom, megöl a féltékenység. A barátnőm váltig állítja, hogy nem érez semmit a másik srác iránt, csak barátságot, de amikor egy társaságban vagyunk, mindig együtt vannak, és én is látom, hogy sokkal jobban érzi magát vele, mint velem, és ezt a srác ki is használja minden egyes közös buli alkalmával. Valahogy el kellene érnem, hogy egy darabig ne találkozzanak, csak nem tudom, hogy hogyan.


A legrosszabb, hogy ez a fiú a párommal sokszor tök bunkó, piszkálja, beszólogat neki, és ezt a barátnőm még jó néven is veszi. Én ezzel szemben megbecsülöm, és mindenben egyetértek vele. Nem tudom, mit csinálhatok annyira rosszul.


27/F



2017. szept. 30. 14:18
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
85%

Azt csinalta rosszul, hogy osszejott veled annak ellenere, hogy o nem akar toled semmit.


Azt te csinaltad rosszul, hogy eveken keresztul nyaggattad.


Azt csinalja rosszul, hogy nem erez semmit es meg nem szakitott veled.


Azt te csinalod rosszul, hogy olyan vagy amilyen. Valoszinuleg attol fel, hogy ha szakit veled, akkor benned egy vilag dol ossze.

2017. szept. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
23%

#10 :" ő mit csinál rosszul ?" Azonkívül, hogy illúziókba ringat téged, semmit...

Ne haragudj, de nem látod a fától az erdőt. Nem a "barátja" nyomulása mérgezi meg a viszonyt . Ha a barátnőd le akarná építeni vele a kapcsolatot, akkor megtenné...

Ebben a dologban te vagy benne és nem ketten...

2017. szept. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
91%
Sajnállak, hogy éveken keresztül belelovaltad magad egy esélytelen kapcsolatba. Többször elküldött, míg végül megszánt. Hiába becsülöd meg őt, ez kevés lesz hosszú távon. Az pedig, hogy mindenben egyetértesz vele, tovább rontja az ázsiódat a szemében, hiszen nincs önálló akaratod, teljesen tőle függsz.
2017. szept. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
91%
Adj neki esélyt, hogy valóban boldog legyen, mert Te csak ki akarod sajátítani. Ez halott ügy.
2017. szept. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
91%

"próbáljuk meg?" Ez meg mi? A nő legyen velem 100%-ig vagy sehogy. Számalomból nem lehet felépíteni egy kapcsolatot.

Ha mással rendszeresen jobban érezné magát mint velem akkor szakítanék.

Hidd el hogy illúziót kergetsz. A kölcsönös szerelem nélküli kapcsolatok régen is felbomlottak, manapság pedig esélytelen.

2017. okt. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
91%
Köszönöm az előttem szólóknak, hogy megválaszolták neked kedves kérdező, hogy mit csinál rosszul a párod.....te nagyon naív vagy, bocs.
2017. okt. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj, de azért akarsz bekavarni kettőjük között, mert neked kisebbségi koplexusod van? Te magad mondtad, hogy régóta ismeri és barátok. Magyarul ha valamit akartak volna egymástól, akkor már megtörtént volna.

Az elmúlt 12 évben zaklattad a szerelmeddel, ergo ha tetszik ha nem, ráerőltetted magad egy olyan lányra, aki a szemedbe mondta, hogy nem halálosan szerelmes beléd. Most komolyan, mit vártál?

2017. okt. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 kén_ ***** válasza:

Nem fogok finomkodni, mert egyrészt 27 éves "férfi" vagy, szóval el kell viselned a kritikát, másrészt meg a finomkodást úgy látszik nem érted meg, mert szerencsétlen lányra csak ráakaszkodtál.


"Én nagyon boldog vagyok vele, igaz, ő bevallotta, hogy nem érzi azt a rózsaszín ködös szerelmet, amit én igen. Mindegy, belementem, mert úgy gondoltam, hogy ha megbecsülöm és tisztelem, értékelni fogja. " - Kicsit sem énközpontú, egocentrikus pasira vall, hogy számodra az az első, hogy te boldog vagy. Ezt csak alátámasztja az, hogy számodra - te szavaddal élve - MINDEGY, hogy ő érzi e ezt a rózsaszín ködös szerelmet, mint te. A lényeg számodra, hogy megkaphasd. Az, hogy megbecsülöd és tiszteleted papíron jól hangzik, de egyrészt ezt egy barát is nyújtja, másrészt ha tényleg tisztelnéd, akkor nem akaszkodnál rá akaratán kívül. Te pedig ezt teszed.


"Bevallom, megöl a féltékenység. A barátnőm váltig állítja, hogy nem érez semmit a másik srác iránt, csak barátságot, de amikor egy társaságban vagyunk, mindig együtt vannak, és én is látom, hogy sokkal jobban érzi magát vele, mint velem, és ezt a srác ki is használja minden egyes közös buli alkalmával. Valahogy el kellene érnem, hogy egy darabig ne találkozzanak, csak nem tudom, hogy hogyan." - Ne aggódj, irántad se érez semmit, maximum sajnálatot. Annyiszor próbálkoztál nála, hogy beadta a derekát. 12 év alatt elérted, brávó. Őszintén, én a helyedben szégyellném magam. Ennyi visszautasítás után, ennyi próbálkozás után nem ámítanám magam, és nem zaklatnám szerencsétlent. Azon meg miért csodálkozol, hogy sokkal jobban érzi magát vele, mint veled? A barátja, te meg csak egy srác vagy, aki nem képes békén hagyni.


"A legrosszabb, hogy ez a fiú a párommal sokszor tök bunkó, piszkálja, beszólogat neki, és ezt a barátnőm még jó néven is veszi. Én ezzel szemben megbecsülöm, és mindenben egyetértek vele. Nem tudom, mit csinálhatok annyira rosszul. " - Egyrészt lehet a másikat játékosan is piszkálni, másrészt lehet, hogy a srác kicsit nyers beállítottságú. Az, hogy ezt a "barátnőd" jó néven veszi meg azért van, mert ismeri, és valószínűleg élvezi az ilyen csipkelődést vele.


tldr: Azt csinálod rosszul, hogy 27 éves létedre nem tudod felfogni, hogy mit jelent az, hogy nem. Igen, harcolni egy nőért romantikus, és van, hogy kell is. Csak nem 12 évig. A nem egy idő után nemet jelent, nem pedig jelzést, vagy bármi egyebet. Ha tényleg foglalkoznál szerencsétlen lánnyal, akkor nem hoznád ilyen kellemetlen helyzetbe, de hát magasról sz'rsz te arra, hogy ő neki mi kell, a saját érzéseidet, meg képzeteidet erőlteted rá. Gratulálok.



21/F

2017. okt. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
#18, ott a pont!! Teljesen egyetértek veled.
2017. okt. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Hát szerintem meg a "haverja" nyomulása sokkal komolyabb probléma. Látom, ahogy ránéz, biztos hogy fel akarja szedni. Nagyon rá van állva. Ráadásul úgy tudom, hogy egyszer már kölcsönösen bevallották egymásnak, hogy a barátnőm a srác nőideálja, és fordítva, a tag a párom férfiideálja. Ennyit arról, hogy nem fog történni közöttük "semmi". Pedig csak egy nagyképű barom, aki mindig erőltetetten a figyelem középpontjába akar kerülni, és arra ver a nyálát, hogy gyúrni jár.
2017. okt. 2. 13:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!