Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hitessem el a barátomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hitessem el a barátommal, hogy a fiú haverjaim tényleg csak barátok?

Figyelt kérdés

Van 2-3 srác, akikkel beszélek néha a neten, eggyel meg össze is futunk néha pl. egy sörre, de egyikük sem tetszik egyáltalán, és ők sem akarnak felszedni engem. Én a kapcsolatomról beszélek nekik néha, ő meg a csajozásaikról, plusz egyéb semleges témákról.


Nem arról van szó, hogy nem elég nekem a barátom, mert nagyon is az, és nagyon szeretem őt, viszont sosem szerettem lányokkal barátkozni (2 lányt leszámítva), és így ezek az emberek elégítik ki a "haveri" igényeimet.

Igen, fordított esetben nekem is rosszul esne, viszont úgy jöttünk össze, hogy neki akkor sem voltak lánybarátai, nekem viszont már akkor is voltak fiúbarátaim, és nyilván okkal nem jártunk.


Azt mondta, hogy bízik bennem, csak bármi vita van, egyből arra gondol, hogy melyikük tetszett meg. :( Pedig az életben nem jönnék össze egyikkel sem.


Ti mit gondoltok erről?


2017. szept. 30. 19:55
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
9: Azert irtam igy, mert ez az igazsag, es szeretnem, ha tenyleg bizna bennem, es abban, hogy ot szeretem.
2017. okt. 2. 09:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!