Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy facebookon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy facebookon írásban aligha megy a beszélgetés a lánnyal, de élőben viszont csak úgy repülnek a szavak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Megismertem nemrég egy lányt teljesen véletlenül egy buszmegállóban. Cseréltünk elérhetőséget. Ő az a túl agyalós típus. Megleptem őt tegnap egy rózsával úgy, hogy elmentem hozzá (kiderítettem hol lakik). Sokkoltam őt, állítása szerint jó értelemben. Említette, hogy rajtam múlik, hogy lesz-e következő alkalom, és örült, hogy lekéste aznap a buszt. Facebookon mégis csak egy szóval válaszol, aztán se kép, se hang... Mióta voltam nála. Mit csináljak? Tisztázzam vele? Vagy ne rohanjam le? Igaz említette, hogy nem adja magát könnyen, csak a szájra puszit engedte. De hát most én teperjek folyton?
2017. okt. 1. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
En sem vagyok Facebookon nagy kommunikalos, mondjuk egy talalkozot le lehet velem beszelni normalisan meg azert valaszolok ha valaki ir, annyi, hogy az egesz ismerkedest nem ott inteznem es a mi tortent velem az elmult napokban temat is inkabb a randira hagynam :D Szoval ki tudja, adj meg neki egy eselyt aztan ugyis latod majd, hogy tenyleg erdekled-e vagy sem.
2017. okt. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nyilván személyesen előnyösebb. De ha 30 km van köztünk, akkor napi szinte nem tudom megoldani. Egy városba járunk suliba. Remélhetőleg jövő héten ismét tudok vele találkozni, de amíg csak facen tudunk beszélni, eléggé nyomasztó a dolog...
2017. okt. 1. 14:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Még az elején vagytok,mutasd neki,hogy érdekel téged,teperni nem muszáj.Aztán ki fog derülni,ő hogy áll hozzád.Találkozzatok,randizzatok,próbáld meg!Talán nincs ideje vagy kedve mindig a neten lógni,emiatt szerintem ne aggódj.
2017. okt. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem ne mondja senki, hogy egy szóval intézi el a dolgokat. Egyébként a nap nagy részében facen van, mert nem jár ki emberek közé nagyon.
2017. okt. 1. 17:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Es? Attol meg, hogy nem megy sehova, nem biztos, hogy facebookon log. De kezd ugy tunni, hogy te elvarod, hogy allandoan veled foglalkozzon, talan o is rajott erre es inkabb nem akar egy piocat maga melle.
2017. okt. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne kommunikálj vele írásban fölöslegesen, ennyi.


(Egyébként nem vagyok meggyőződve róla, hogy szerelmes lenne. Inkább csak te vagy az, SzVSz.)

2017. okt. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!