Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg akkora baj ha munka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg akkora baj ha munka után az ember megiszik 2-3 sört? Ezért egy barátnőnek már hisztiznie kell?

Figyelt kérdés
2017. okt. 2. 15:42
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
93%

Minden nap 2-3 sör, kva ciki :D

Pláne hogy azt nézem, hogy 600-800 ft-t

Havi szinten ha csak a munkanapokat nézem : 14000-16000 Ft :D, és tényleg egy korty se megy le hétvégén.


Nem attól lesz alkoholista az ember, hogy minden nap berúg. hanem az alkohol utána vágy, de már az alkoholhoz köthető társasági élet nélkül nem tud meglenni minden nap.


Illetve, nem tudom az én párom csodabogár-e csak, de munka, suli után neki az se mindegy hogy a 4 perccel későbbi villamossal jön-e haza. Tudom tudom, a mi kva anyjunkat, de mi szeretjük egymást 5 év után is, és minden perc számít :)

2017. okt. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
92%
#13 Azert aki napi 2-3 sort megiszik en nem neveznem ferfinek.
2017. okt. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
77%

#3

Én két sörtől berúgok, szóval kettőnél sose iszok többet, de általában egyet szoktam. Igaz, nekem gyenge a gyomrom, a rövidet se bírom.

2017. okt. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
92%
Az a baj, hogy a 2-3 sörből lesz a 3-4 sör, majd a 4-5 sör. Valahol olvastam, hogy a napi rendszeres kettő sörnél kezdődik az alkoholizmus, és itt a lényeg a rendszerességen van, mert minden nap szükséged van rá. Tehát függő lettél! Ez van, ezek a tények, ezzel nem lehet vitába szállni.
2017. okt. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
89%
Nemtom, nekem nem ugy tunik, hogy egy not nem tudnak itt elviselni, hanem hogy a no nem tudja elviselni ezt az igazi alkesz mintaferfit, aki hamarosan ki lesz dobva :) A no meg talal maganak egy ertelmes, tanult ferfit majd. Mert hat feltetelezem kerdezo, nem a meetingek es brainstormingok farasztanak le ennyire az irodaban, hanem valami jo kis gyartosor mellett acsorgas. Legalabbis ertelmisegi korokben ritkan tapasztalom ezt a “minden nap kell a kis sorike melo utan” felfogast, azok max pentekenkent ulnek ossze egyet dumalni.
2017. okt. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
93%
Sajnalom, hogy itt kell kozolnunk veled a rossz hirt, de ha neked a lazitashoz napi szinten alkohol kell, akkor te mar regen alkoholista vagy. Ilyen "pasinak" pedig nem hisztizni kell, hanem otthagyni az ilyet. Energiaital, cigi... jaj. Egyre prolibb felsorolas.
2017. okt. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
83%

Rugnam ki a pasit, ha minden nao 2-3 orakat ulne a kocsmaban.


Szerencsere a parom ket havonta ha egyszer iszik, akkor is csak egy adagot. 10 alatt egyszer sem lattam meg spiccesen sem.


#10: nem mennek anyucihoz haza, sajat lakosom van. Lehet, a kerdezo baratnojenek is.


Ezt melo utan inni Kell, irto gaz proli szokas.

2017. okt. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
* 10 ev alatt....
2017. okt. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
8%

"Idővel több lesz, blablabla"

Nem egy ismerősöm megiszik napi 2-3 sört olyan 20-30 éve, és nem lett nagyobb a mennyiség ennyi idő után.


"Alkoholizmus"

Ja, simán lehet diagnózist felállítani egy betegségről egy névtelen kérdés alapján, meg különben is mindenki tudja, hogy az az alkoholista, aki fogyaszt alkoholt :DDDD


"Gyenge mert függő"

MINDENKI függő. Persze, lehet, hogy valaki nem piál, nem drogozik, nem cigizik, stb, de BÁRMIRE rá lehet függeni, és MINDENKINEK van valami függősége (koffein, csoki, vásárlás, videojáték, facebook, telefon, autó, stb)


Szórakoztatóak a válaszok :D

2017. okt. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
57%
Napi 2-3 sör? Ne hozz rám szégyent! 4-5 sör és egy fél liter házi pálesz,vagy whisky. Ez így málna szörpi helyett el is megy. :)
2017. okt. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!