Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg akkora baj ha munka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg akkora baj ha munka után az ember megiszik 2-3 sört? Ezért egy barátnőnek már hisztiznie kell?

Figyelt kérdés
2017. okt. 2. 15:42
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
0%

#50

Igen, ez tényleg rohadt gáz.


Amúgy kicsit off, de én vagyok az egyetlen, aki immunis a függőségekre? :D Voltak időszakok az életemben, amikor úgy alakult, hogy elszívtam napi x cigit, vagy amikor megittam napi x sört/bort, vagy volt hogy más tudatmódosítókkal is éltem. Soha, egy pillanatra se okozott problémát, hogy teljes mértékben megfeledkezzek róla... Sose viszkettem egy szál cigiért, sose remegtem a piáért, nem is volt soha hiányérzetem, egy vállrándítással tudomásul vettem, hogy "ma nem", és ennyi... pedig tényleg volt, hogy évekig napi szinten söröztem, mert jól esett éppen. Aztán egyik napról a másikra változott a helyzet, nem ittam többet csak úgy esténként. Abszolút nem hiányzott.

Hogy lehet ezekre ráfüggni?? Vagy én vagyok defektes és fura? :D

2017. okt. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:

"nem ittam többet csak úgy esténként."


Vagyis rafuggtel.

2017. okt. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:

#52

Ha abbahagysz valamit, akkor ráfüggsz? Vagy mi? Nem értelek.

2017. okt. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
37%
én értelek 51-es, én a dohányzással vagyok így. Lassan három éve "dohányzom", de nem vagyok rászokva. Most például több mint egy hete nem gyújtottam rá, mert nem volt kedvem. Ott van a táskámban a cigi öngyújtóval együtt, de nem hiányzik hogy elővegyem, eszembe sem jut. Máskor meg fél dobozzal elszívok két óra alatt.
2017. okt. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:

#52

Most komolyan, kifejtenéd? Halál komolyan érdekel, hogy hogy értetted, amit írtál :D

2017. okt. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:

#52 vagyok.

Úgy értem, hogy ha esténként iszik, akkor milyen abbahagyásról beszél? Arról, hogy napközben nem piál? Istenem! Este ugyanúgy iszik továbbra is.

2017. okt. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:

#56

Aha, akkor megvan a gond, nem tudsz olvasott szöveget értelmezni.

"nem ittam többet csak úgy esténként" = addig ittam esténként csak úgy (értsd: ok/alkalom nélkül), azután meg többet nem. Szóval azóta nem iszok se esténként, se napközben. (Napközben sose ittam btw, max nyaraláson citromos sört)

Így érthető? :)

2017. okt. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
Igen, a rendszeressége miatt gáz, hogy a napi rutinod részévé vált, mint a fogmosás. Erős a gyanúm, hogy a barátnőddel sem foglalkozol és úgy eleve semmi mással sem.
2017. okt. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!