Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg akkora baj ha munka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg akkora baj ha munka után az ember megiszik 2-3 sört? Ezért egy barátnőnek már hisztiznie kell?

Figyelt kérdés
2017. okt. 2. 15:42
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
12%
Nem a pistol less valaki ferfi. A pistol csak egy luzer alkesz lesz.
2017. okt. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem ez nem hiszti.

Na jó, ha hetente vagy ritkábban csinálsz ilyet, akkor nem jogos a barátnőd kiakadása, de ha minden nap ez a forgatókönyv, akkor igen is érthető. Nem is értem, miért szenved valaki egy ilyen mellett, ha lehetne olyan pasija is, aki törődik vele, és minden vele töltött perc számít. :)

Ugyanis - ahogy előttem is írták - nekünk is számít minden együtt töltött perc a barátommal még 2 év után is. Néha eljár iszogatni, de azé' nem minden nap.


22/N

2017. okt. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
16%
Azért merem remélni,hogy amit leírtam azt nem vette komolyan senki! :)
2017. okt. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
86%

Igen,mert rombolja az agysejtjeidet,amiből szerintem így sincs túlszaporodás.

2-3 sör már sok és attól nagyon kevés ember marad még józan.

2017. okt. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
7%
20-as:Valaki jobban bírja a piát,valaki nem.Csak sokan nem tudják megállni,hogy jó,akkor max. 3-at,mert annyit bírok.
2017. okt. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
78%
Baj. A napi 2-3 munka utáni sörrel együtt jár az igénytelen üres életvitel. Gondolom más program nincs is. A meló előtti feleseket kívánod már?
2017. okt. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
78%

Felőlem lehetek sárkány, lehet szidalmazni, de még napi egyetlen sör megivását sem viselném el.

És igenis alkoholizmus, és az is egy baromság, hogy akkor alkoholizmus csak, ha képtelen lemondani róla. Persze, akkor én megiszok minden nap 6 felest, de le tudok mondani róla, tehát nem vagyok alkoholista. :D

Különben nem érdekel, minek nevezzük, szerintem ritka undorító szokás, ráadásul még egészségtelen kalóriabomba is. A sportos, egészségtudatos, étrendjükre odafigyelő férfiakat preferálom.


Ha nem létezne ilyen, aki nem iszik szinte soha semmi alkoholt (létezik, ugyanis vele vagyok 4 és fél éve, és jó ha egy évben maximum 2-3x iszik), akkor inkább döglenék meg egyedül.


Némelyik válasz kitűnően mutatja, hogy miért jár élen az alkoholizmus terén ez a szerencsétlen ország.

2017. okt. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
84%
Heti 1x belefér, de többször nálam nem. Mondjak én nem hsiztiznék, tőlem nyugodtan sörözhetnél minden nap, csak utána nem kéne hazajönnöd többet. Nekem igényem vam arra, hogy minőségi időt töltsünk kettesben a párommal és biztos nem kéne olyan pasi, akinek az a hobbija, hogy legurít három sört naponta. Főleg ha gyerekek is vannak. Te sem gondolod komolyan h a barátnőd hazamegy, vacsorát csinál, foglalkozik a gyerekekkel, apuci meg kocsmázik. És ez csak hab a tortán mert azt sem nézném jó szemmel ha valami értelmesebb dologgal töltené az idejét munka után, ugyanis nem vagyok cseléd, se nevelőnő. Vagy akkor keress olyan nőt aki szintén szeret csavarogni, vagy a hobbijának él és le se tojja hol vagy esténként. Nem tudom mit vergődtök egymás mellett.
2017. okt. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
86%
Mert te egy lusta, pörköltzabáló, borszagú alkesz vagy, a normális férfiak, akik azt nyújtják, amit elvárnak, nem lesznek melegek. Mondogathatod ezt a kisebbségi komplexusodnak.
2017. okt. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
91%
Ha eleve tudta ezt rólad, mégis összejött veled, akkor jó nagy hülye. Sosem jönnék össze olyan pasival aki rendszeresen és gyakran alkoholizàl. Ha évente 2-3x iszik pàr pohàrral az oké, de ennél több nekem màr sok lenne. Megvàltoztazni nem akarnàm és nem is tudnàm, viszont mint írtam, alkoholistàkkal sosem kezdenék.
2017. okt. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!