Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg akkora baj ha munka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg akkora baj ha munka után az ember megiszik 2-3 sört? Ezért egy barátnőnek már hisztiznie kell?

Figyelt kérdés
2017. okt. 2. 15:42
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
66%

Ha az a "b..uzi" úgy kefél széjjel még hosszú-hosszú éveken át, ahogy jelenleg teszi, akkor igen, a b..uzikat szeretem. :P

Hmmm, egy pörköltzabáló (loptam :D), zsírmaszatos alkesz igen hamar felsülne, főleg, hogy olyan viszonyítási alapom van, amilyen. ;)

2017. okt. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
79%

Férfinak nem nevezheted magadat.


Amit te művelsz, az lehet bármi, de nem férfiasság.


De cuki vagy amúgy, a magad nemibeteg puhány disznó módján.

2017. okt. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
Csak trollkodik. Lebukott. :P
2017. okt. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
5%

#38

Francba, már trollkodni se lehet nyugodtan anélkül, hogy lebuktassák az embert? :D

2017. okt. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
41%

Sokan egyébként erős fogalomzavarban szenvednek, hogy mit jelent az alkoholizmus.

Ajánlom nekik hogy kicsit olvasgassanak a témában, és ne farzsebből fröcsögjék tele a kérdést ostobaságokkal.

Megjegyzem nem fogyasztok alkoholt, utoljára nyár elején ittam pár koktélt, szóval nem pártolok senkit, úgy ahogy a hülyeséget se.

2017. okt. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem sem normális napi 2-3 sörre beülni a kocsmába, de más azt tesz az életében amit akar. Csak belőlem ne legyen kocsmatöltelék feleség.
2017. okt. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 A legrosszabb ***** válasza:
45%

Csak néhány hozzászólást olvastam az elején, de egyébként tényleg érdekes, hogy például tizedannyit nem b#szogatják azokat az embereket, akik naponta elfüstölnek egy-két doboz koporsószöget, de két sört meginni esténként az már *DUMM-DUMM-DUMM-DUMM* kőkemény alkoholizmus.


Nem, én sem iszom naponta két sört, a heti mennyiséget korlátozom maximum kettőre és bizony van olyan, aki még ennyi miatt is problémázik, mert szerinte ez már majdnem alkoholizmus, miközben őkelme egymás után darálja befelé a bűzrudat, de az nem számít, meg amúgy a kutya sem foglalkozik vele. Két sör, wáááúúúúúú, na az bűncselekmény, kérem szépen.

2017. okt. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
95%

Őszintén?

Nem érdekel mit csinálsz, nálunk a munkahelyen is van ilyen srác.


Én is el szoktam menni kb hetente sörözni, tehát a heti 1 max 2-vel sincs gond.


Viszont A MINDEN NAPI sörözéstől én is egyből kiábrándulnék... Ahogy a csávónál is pusztán szánalmasan hat. Van más öröm is az életben, egy felnőtt férfi pedig tudja már kontrollálni magát bizonyos mértékig.


Gondolom az életképed is "hatalmas" lehet.. Nagyon vonzó. Csak így tovább ;)

N

2017. okt. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
67%

Igen, ez sok.

Az én párom kb kéthetente megy el sörözni munka után, és így nincs egy szavam sem ellene, de ha ezt csinálná, mint te, nemhogy hisztiznék, kirúgnám a francba.

2017. okt. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
60%
Gondolj bele, minden nap egy büdös, sörszagú puszival állítasz haza, kinek lenne kedve ezek után szexelni? heti egy ivás bőven elég....
2017. okt. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!