Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Haragudnátok, szakítanátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haragudnátok, szakítanátok, ha a barátnőtök találkozna más fiúval?

Figyelt kérdés
A barátom eléggé kivan bukva, mert találkozni akarok holnap egy sráccal,míg ő dolgozik, de csak baráti szinten.Annó jártunk 1 hetet, de nem ment, ezért abbahagytuk. Múltkor elvitt ebédelni a srác, azért is kiakadt, de se ő, se én nem akarunk egymástól semmit. A kérdés adott.
2010. máj. 28. 14:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

de írta h pasija is ezt csinálja

nekem is vannak fiu barátaim jó sok(mivrl zenekarban játszom ahol srácok vesznek körül)

bemutattam mind a pasimnak, azóta nincs gond

ismertesd meg vele

én is annyit kértem tőle ha talizni akar 1 csaj haverjával alőbb hagy kuksizzam meg, aztán tőlem....

attól még imádjuk 1másst:)

ez is bizalom kérdése, mi emgbizunk 1másban

2010. máj. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Ismeri a srácot, és nagyon nem szereti, mondtam, hogy ismerje meg, aztmondta nem szeretné, nem erőltetem rá. Nem azt kértem,hogy rólam a véleményeteket fejtsétek ki, hanem, hogy ti mit tennétek. Aki normálisan válaszolt annak köszönöm, aki meg nem...végülis annak is, legalább vette a fáradságot és bepötyögött ide 1-2 betűt.
2010. máj. 28. 16:13
 13/17 A kérdező kommentje:
mármint úgy közelebbről..
2010. máj. 28. 16:13
 14/17 anonim ***** válasza:

Én szakítanék. Ha a pasid nem bírja a srácot, akkor nem bírja. Te meg mit akarsz tőle? Szerintem az itt válaszolók 100%-ának le lehetett venni a válaszából, hogy szakítana. Emellett persze azért az egyéni véleményeket is nézd meg, hátha leesik valami.

Plusz akivel "találkozgatsz" az exed is egyben! Az exeket alapból nem bírjuk! Sőt, az exeket el kell felejteni, nem haverkodni velük. Bár úgy látom, hogy mindenki teljesen feleslegesen pötyögi neked a betűket -.-"

2010. máj. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
bárcsak az én pasimat is zvarná az ilyen:(
2010. máj. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Miért, azt ne mondjátok,hogy ti a pasitok/csajotok mellett nem találkoztatok sosem haverokkal,vagy havernőkkel? Mert itt egy szimpla baráti taliról lett volna szó..
2010. máj. 29. 19:10
 17/17 anonim ***** válasza:
Kettesben nem találkozgatok egy ellenkező neművel, ha van kapcsolatom. Ennyi.
2011. aug. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!