Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk megimsertem mást, de most az elsővel próbáljuk helyre tenni a dolgokat, azaz gond van (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok, pár hónapja szétmentünk barátnőmmel évekig voltunk együtt, eléggé önfejűen úgy gondoltam minek javítani ami elromlik, ha lehet új. Megimsertem más lányt, akivel elég közel kerültünk egymáshoz. Messze lakik, de már kezdet komolyodni a dolog. Viszont valahogy éreztem, hogy volt barátnőmet sehogy se tudom elfelejteni, és folyamatosan fájt érte a szívem, és ő is sokat tett, hogy megváltozzon tényleg lelkiismeretesen. És mivel úgy érzem szeretem, és miért ne lehetne javítani azon ami elromlott. Átbeszéltük a problémákat és kellene még egy esélyt adni a dolgoknak.


Viszont most ott a másik illető. Én b*tam el, nekem kell őt összetörni, és erre nincs jó módszer. De valamit tennem kell. :(


Volt már valaki ilyen helyzetben? Hogy kellene cselekednem?



#szakítás #sidechick
2017. okt. 4. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Millió ilyen kérdés volt már az oldalon, hogy arra panaszkodtak, visszament az exéhez, hogy dolgozza fel, mit ronthatott el, elrontott-e valamit, milyen szemét, hogy otthagyja miatta...


Ha vissza akarsz menni, menj vissza, neki meg mond meg az igazat. De előtte azért mérlegelj, hogy a mostani lányt tudnád-e annyira szeretni idővel, milyen volt akkoriban a kezdet az exeddel, milyen ezzel a lánnyal. Jobb/rosszabb vagy ugyan az... Nyilván egy több éves kapcsolathoz jobban lehet kötődni mint egy újhoz.


Mik voltak a problémák, miért lenne most másképp, mikor jöttek az első problémák, akár a legkisebb is. Mérlegelni nagyon érdemes, lehet jobban jársz a mostani lánnyal, elfeledteti veled a múltat és még jobban fogod idővel szeretni.


Nyilván egy friss kapcsolat nem versenyezhet egy több éves emlékével, amikor visszagondolsz a legszebb pillanatokra.

2017. okt. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha az exed választod, az milyen referencia volna a szemében, hogy érte elárulsz valakit ? Ugyan ez fordítva. A saját lelkiismereteddel meg így vagy úgy úgy is elszámolnál. Szerintem vagy hagyni kéne a dolgokat, ahogy alakultak, azaz maradsz, vagy egyiket sem választanod és magad rendbetenni, mielőtt kapcsolatba kezdenél. Egyik sem könnyű, de rajtad áll hogy csinálod.

31/f

2017. okt. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát ja, sokáig próbáltam mérlegelni. A mostani új lány gyönyörű és kb szexőrült, viszont a jelleme biztos nem tartana minket együtt. Olyan szinten féltékeny, tuti nem működne hosszú távon. :(


Szóval ezt a helyzetet olyannak mondanám mintha rohadt éhes vagy, ott van előtted egy egyszerű "régi" vajas kenyér, de ott van előtted egy luxus étterem szintű étel amire viszont súlyosan allergiás vagy. Nehéz mérlegelni "kiéhezve" és nagy erő kellene, hogy ne a saját káromra válasszak.



A logika diktálja, hogy jól tudom a másik lánnyal különbözők vagyunk, marha messze is lakik, problémás lenne már csak a találkozás is és a jellemünk eltérése is problémás lenne. Szóval megpróbálhatnám, de már látom, hogy hamar lennének gondok.


De hülye emberi vágyakozás azt súgja, hogy az elején óriási boldogág szerelem, és vad kapcsolat lenne. A több hónapos depresszió után azért ki van éhezve az ember.


És harcol ez bennem. A régi kapcsolatot végig mérlegeltem, nem volt ez rossz, csak lapos és unalmas. Ezen pedig valószínű lehetne javítani bizonyos fokig, de akkor se lenne olyan mint egy friss vad intenzív szerelem, amitől akkor ott a világ összes baja eltűnne, de lehet pár hónap múlva úgy padlóhoz vágna, hogy nem tudnék felkelni.

2017. okt. 4. 13:32
 4/9 anonim ***** válasza:
A te döntésed...a felelősség is. Ha az ex- et akarod, légy korrekt, mielőbb " szakíts" az újjal. Egyszerűen és érthetően. Nem könnyű megtenni, de ilyenkor muszáj.
2017. okt. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az lenne a legjobb, ha egyikkel sem lépnél tovább.


Az "újjal" egyértelmű problémák vannak, maximum szexkapcsolat lenne belőle, ami problémás is lenne a távolság miatt. Szerintem, felesleges belemenned.


Az exeddel, okkal mentél szét. Változott, jelenleg igen, de kérdés meddig tart majd? Nem lenne ez sem hosszú életű...


Korrektül szakíts mindkettővel és add meg az esélyt magatoknak, hogy mindhárman megtaláljátok azt a párt, akivel minden téren össze is illetek.

2017. okt. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát ja legjobb lenne számomra pár hét magány, hogy egyedül legyek, de egyik kapcsolatban sincs on off kapcsoló. Az exemmel már elbeszélgettünk, és lényegében már "együtt" vagyunk, és próbáljuk helyrehozni.


Ja, nekem kell sajnos ezzel elszámolni. De annyira a halálos ítéletem aláírásának érzem. De valószínű az új lány miatt sose tudnám a régi kapcsolatot helyrehozni, mert vágynék arra, hogy lenne egy szebb jobb.

2017. okt. 4. 13:57
 7/9 anonim ***** válasza:

Míg nem tudod mit akarsz, addig keverni fogod mindig a kebelbéli szimpátiát az altesti gerjedelemmel és ez mindig vegyes érzelmeket fog szülni benned. Azért kéne egyedül lenned egy darabig, hogy ezt a kettősséget rendezd le magadban. Utána már nem lennének ilyen dilemmáid.

31/f

2017. okt. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bhászki... :D Éves, több éves kapcsolat után nem ugrunk újba.

Én is megtettem fél évvel a szakítás után (5éves kapcsolat) és kiderült h még van elvarratlan szál...

Amíg magadban totál le nem rendezed a régit, nem szabad újba menni... most a saját bűrömön tapasztaltam. :D

Megbántottam egy nagyon kedves lányt... igaz nem illettünk volna össze, de na...


Az ex. Vigyázz tezsvírem, minden csoda 3napig tart. Könnyen manipulál ám némelyik nő is... Nálam is igérgetett füt fát. 3hétig jó volt, utána visszakettő... Másrészt ha azt érzed hogy a halálos ítéleted írod alá... :D Hát ezzel mindent elmondtál. Gondold végig, így ragadhatsz egy életre egy nem működő kapcsolatban. :-) (nálam ez ment 5évig, most a9.hónapnál járok a feldolgozásában... ne akard)


Ha korrekt akarsz lenni. Mindkettőnek mond el a teljes sztorit, legyenek képbe, legalább a lelkiismereteddel nem kell foglalkoznod. :-)

30F

2017. okt. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az én sztorim is olyan mint a tiéd. Itt nem manipulálásról van szó, inkább én voltam a hibás, mert "meguntam". De egy esélyt adok, mert nem volt rossz csak unalmas. Ja ettől félek a megbántástól. :( Borzasztóan lelkiismeretes vagyok és apróságtól is megszakad a szívem.
2017. okt. 4. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!