Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nejem felvetette, hogy váltsunk nyitott kapcsolatra. Működhet a dolog?

Figyelt kérdés
38 éves vagyok, nejem 42. Nem igazán értem miért jutott ez az eszébe. Jól megvagyunk pedig, semmi veszekedés. Lehet, hogy nem vagyok neki elég jó?

2017. okt. 5. 22:55
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
52%
Ha ezt nem veszi be a gyomrod , kezdd el kimenteni a pénzt...
2017. okt. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
36%
Haha, őt màr règen kúrogatja valaki, most bedobta ezt, mert lelkifurkája van. De azért egy biztos fsz kell, hogy midig legyen mire ülnie! 😀
2017. okt. 6. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
35%

38 éves pasiként nem hiszem, hogy aggòdnod kellene amiatt, hogy nem találsz partnert - akár sz.xre, skár hosszútávú kapcsolatra. Neki viszont annálinkább van fèlnivalòja.

Őt most lehet (sőt, biztos), hogy kúrogatja valaki, de ha otthagynád, nem valószínű, hogy kellene bárkinek is a sz.xen kívül bármire. 40 fölött, ezekkel az erkölcsökkel, közel a klimaxhoz, amikor a saját korosztálya a húszévesekre van ráindulva..... labdába sem rúghat a normális pasiknál. Ezért tartana meg téged fix farokként.


Ha nincs önbecsülésed, menj csak le kutyába. Ha van, akkor kezdd el menteni az ingó és ingatlanvagyonod.

2017. okt. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem válj el... Ennyit egy nőt se ér.....
2017. okt. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
82%
Én egyből átállnék a nyitott kapcsolatra: kinyitnám neki az ajtót és kib@..sznám a cuccaival együtt...figyelj, ő már másokkal hancúrozik, jó esetben még csak gondolati szinten.
2017. okt. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem a 38 éves férfi korral nincs semmi gond, simán találhatsz mást, akár alkalmi, akár komoly kapcsolatra.

Gondold át, hogy részedről ez működne-e, el tudnád viselni, hogy a feleséged ki tudja kikkel hancúrozik....

Ha nem vagy olyan típusú ember akinek ez belefér, akkor nem fog működni, eleve halálra van ítélve ez a házasság.

Akkor ez úgy fog kinézni, hogy egy ideig a feleséged fűvel-fával, neked semmi, meg nem is igazán hiányzik ez neked, aztán majd lesz egy, de belé szerelmes is leszel, aztán akkor szépen kidobod az az asszonyt. Pár hete olvastam itt egy ilyen kérdést, ahol pont ez volt a szitu. Akkor meg persze már kapálózott a nő, hogy legyen minden a régi....

Szóval ha neked nem fér bele, nem érzed szem szükségét, nem fog működni.

2017. okt. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Neki már régóta van valakije, csak fárasztó rejtegetni, ezzel csak legalizálni akarja a dolgot.

Itt is valami ilyen történet van:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

2017. okt. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Bence_ ***** válasza:
82%

Ez róla szól!

Neki van szüksége valami másra.

Értem, hogy a tenyereden szeretnéd hordozni. Te mondjuk egy jó sportkocsi vagy ő meg téglát akar szállítani. Másra van szüksége,neki!

2017. okt. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem te ezerszer könnyebben találnál partnert, sok lány odáig van a 40 körüli pasikért, míg a 40 körüli nőkre kisebb a kereslet (a korabeliek is a fiatalabbakat szeretik, a fiatalok is...)


Ezt neked kell tudnod, hogy neked belefér-e.


Mindenesetre én korrekten, normális stílusban szakítanék, ha arra kerülne a sor, hiszen ő is korrekt volt, és vállalta hogy erre vágyik, nem évekig csalt a hátam mögött..

2017. okt. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
80%

1,38 tvesen Nehogy már ne tallj magadnak valót. Én ketszer kezdtem újra 36,41 évesen és 1 éve született meg a gyermekem

2; ha belemennél előbb vesd fel a szvinger klubok lehetőségét. Ott mindkettőtöknek adódhat lehetőség! S nem állandó prtal, hanem alkalmival ki lehet próbdlni az eddig elnyomott vágyakat

2017. okt. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!