Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nejem felvetette, hogy váltsunk nyitott kapcsolatra. Működhet a dolog?

Figyelt kérdés
38 éves vagyok, nejem 42. Nem igazán értem miért jutott ez az eszébe. Jól megvagyunk pedig, semmi veszekedés. Lehet, hogy nem vagyok neki elég jó?

2017. okt. 5. 22:55
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
22%

Légy okos, maradj higgadt, és szépen lassan kezd el menteni a pénzed. Ha szükséges, látszólagosan menj bele a dologba, amíg nem rendezel el mindent, aztán viszlát.

Dugassa csak magát jobbra-balra, a végén úgy sem tud ebből jól kijönni, te meg egy másik nővel vígan élheted az életed. Hajrá!

2017. okt. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
48%
Honnan tudjátok hogy a csávónak van pénze?És ha a nő a lóvés??
2017. nov. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
48%
Meg honnan gondolják, hogy egyedül a csávóè a pènz?? Ha ketten hordták õssze(minden esèly megvan rá) a közös vagyont, akkor mifèle pènzèt mentse a csávó??
2017. nov. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen régi kérdéseknél olyan kíváncsi vagyok, hogy mi lehet azóta a helyzet.
2019. aug. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
mi is így élünk. én 37évesen szinte minden heten találok nőt es ő is
2023. jún. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!