Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsájtanál a parodnak? .

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájtanál a parodnak? .

Figyelt kérdés
ha már a kapcsolatotok elején flörtölgetett lányokkal, ami persze később derült ki az is csak azért mert nem akart idegesíteni vele, egy évben kb 8 alkalommal full részeg ilyenkor csúnyán viselkedik nagyon veszekszik és undorító dolgokat csinál, emellett őrülten féltékeny mindenkire és nagyon rendetlen?

2017. okt. 6. 11:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
95%

>őrülten féltékeny mindenkire


Ez minden esetben kizáró ok. Még az "átlagos" mértékű féltékenység is lehetetlenné teszi a jó kapcsolat kialakítását, az "őrült" féltékenység meg egyenesen pokollá.

2017. okt. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy részegen viselkedik, olyan valójában, az alkohol kihozza azt, amit amúgy elnyom. :) Szóval ha részegen veszekszik, undorító, akkor valójában is ilyen, csak (még) bír uralkodni magán. Nem lennék együtt agresszív, undorító emberrel.

Aki meg ri###nak néz (tehát féltékeny) az nem értem, mi a búbánatért akarna velem lenni?

A flörtölés már csak a hab a tortán.


Megbocsájtanám igazából, de nem lennék vele kapcsolatban. Havernak talán elmenne, de csak akkor ha nem iszik amikor épp találkozunk, francnak se hiányzik valami emberkedős részeg idióta.

2017. okt. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"mert vannak emberek akik szerint ez elnézhető" - És? Vannak emberek, akik szerint az is elnézhető, ha orrba-szájba csalják vagy ütik-berik őket. A saját mércéd szerint cselekedj, ne másoké szerint, nem mások életét éled, hanem a sajátod.


"majd megváltozik" - Ilyen csak naiv, ostoba ember mond. Teljesen egyértelmű, hogy ilyen jellemhibák mellett nem fog megváltozni az illető.


Ígérgetni, pofázni bárki tud, ne foglalkozz olyan szavakkal, amiket nem követnek konkrét tettek. A beteges féltékenység pedig alapból egy megbocsátlatatlan bűn normális embereknél. Sokkal jobban jársz, ha szakítasz ezzel az alakkal és nem dőlsz be az ígérgetéseinek.

2017. okt. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Igéret szêp szó ugy jó ha betartjàk.Ugy làttszik ő csak igérgetni tud ennyi.Ha az elejên nem vâltoztatott akkor később sem fog .Azért ragaszkodik hozzàd mert te mindig adtàl neki esêlyt ő meg hülye lenne màst keresni aki nem is biztos tolerâlnà a viselkedését .Azon is elgondolkodnék hogy egyàltalàn szetet e ?Sztem nem .
2017. okt. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szerintem létezik megbocsjthatatlan múlt, de ezek bántoak és meg biztos nem mindenről tudunk.

És valakin egyáltalán nem látszik hogy megbánta volna amit tett, ez itt a baj.

Én nem vagyok féltékeny típus, de rosszul esnek az ilyen dolgok.

2017. okt. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!