Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyiket válasszam? Van két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket válasszam? Van két fiú az egyikkel 3 hónapja járok a másikkal 6 éve osztálytársak vagyunk tök helyes és elmondtam neki hogy tetszik nekem és felajánlotta hogy járjunk én igent mondtam.

Figyelt kérdés
De azért mert a másik fiu akivel 3 hónapja járok nagyon gyáva kezemet is csak akkor fogta meg a mikor a haverjai cikizték hogy gyáva de tudom hogy szerelmes belém mert lerajzolt engem (mellesleg naon ügyesen rajzol) és tavaly napköziben egyfolytában piszkált ha a lépcsőn jött mögöttem mindig meg ütötte a hátam. Na most az a kérdés melyiket válasszam?
2010. máj. 28. 20:49
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
nem tervezgetem csak aggódom hogy azt hiszi hogy én nem szeretem pedig igen akko mi legyen a Pistát ostálytársamat vagy a petit akivel járok azt válasszam?
2010. máj. 28. 21:24
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szerelmes lennél a mostani barátodba,akkor az új labdába se rúghatna nálad.
2010. máj. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"Pistát"


Na jó. Ez fake. :D

2010. máj. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
amúgy a peti egy kicsit félős de az isti meg mindig fogdozza a seggem meg a combom lehet hogy ezért tetszik nem?
2010. máj. 28. 22:58
 15/16 A kérdező kommentje:
a nevek inkább felejtsük el de kérdezzem meg sms-ben a mostani 3 hónapos pasimat hogy most szeret engem vagy mivan ennyire gyáva vagy mi mert szerdán talizunk legközelebb tehát?????Help please....
2010. máj. 28. 23:10
 16/16 A kérdező kommentje:
döntöttem
2010. jún. 1. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!