Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmi sokszögnél mit lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi sokszögnél mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Anyum végre szakított a párjával, és talált egy hozzá jobban illőt, ő úgy gondolja. Maga alatt van most a szakítás miatt, és annyira várja az igazit, de ez a pasi ki akar kezdeni velem is. Az a baj, hogy tényleg bejön nekem, lehet ezt érzi, de nem akarok úgy vele semmit, esetleg beszélgetni, mert nekem van párom, akit szeretek, miért vonz mégis ez az idegen? Anyum meg nem tud semmit, most mit lehetne tenni, mi a legjobb? Senkit nem akarok megbántani, izgalmas is a helyzet, de bűntudatos egyben.
2017. okt. 9. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Éljetek együtt mint egy nagy mormon család.
2017. okt. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jó úton vagy a magénéleti csőd felé, ha mondjuk anyád nem elég laza ezen a téren:)
2017. okt. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A legrosszabb ***** válasza:
Le kéne dobni titeket a Taigetoszról.
2017. okt. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csökkenteni kell a szögek számát.
2017. okt. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függ hogy szabályos-e az a sokszög, hiszen akkor fel lehet osztani egyenlő szárú háromszögekre, és lehet felszínt meg térfogatot számolni :)
2017. okt. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Há' vagy-vagy, kérlek.


Vagy mindenkibe mindent bele, vagy mindenkibe a lófszt!

2017. okt. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A palidnak bejön anyád? Mert akkor zárulna is a kör.
2017. okt. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!