Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elkezdett unni a párom? Mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdett unni a párom? Mivel tegyem érdekesebbé magam?

Figyelt kérdés

Sose voltam az a hű de nagyon eljárkálós ember. Nem vagyok antiszociális, de nem extrán mozgalmasak a napjaim.

Egyetemre járok heti 4 napot. Délutánonként tanulok.

A lényeg, hogy most a párom külföldre ment 4 hétre, de mivel ingyenesen hív, így külföldre is érvényes ez, és korlátlanul beszélhetünk. Mindig ő hív magától, és kérdezi, mit csinálok. Ilyenkor elmondom, hogy tanulok, barátnőzök, olvasok, rajzolok, sportolok, stb.

Viszont az ember nem tud 0-24-ben csinálni valami izgalmasat. Ma történt egy kis attrocitás a buszon amivel járok, és ezt elmeséltem a páromnak, mert megviselt. Erre a válasza, hogy és valami érdekes nem történt?

Akármit mondok, egyre jobban az jön le, hogy "unalmas" vagyok. Mégis mit kellene tennem? Nincs annyi pénzem, hogy minden hétvégén bungee-jumpingozni járjak.

Mit tegyek? Ezt már másnál is éreztem, hogy "un" engem, de nem értem miért. Van beszédtémám, olvasok, stb.

És nem locsogok órákat hülyeségekről sem.:(


2017. okt. 12. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
En sose tudom megunni akit szeretek
2017. okt. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Beszélgess az olvasottakról
2017. okt. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Kerdezz ra,mitol lennel errdekes.


Velem peldaul nagyon sok krimibe illi dolog tortenik. En tudnek neki meselni nagyon izgi sztorikat.

N

2017. okt. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%

"Ilyenkor elmondom, hogy tanulok, barátnőzök, olvasok, rajzolok, sportolok, stb."

Bocs, de ez tényleg unalmas.

Beszélj a gondolataidól, az érzelmeidről, a vágyaidról! De mindenek előtt fantáziálj vele, viccelődj, hökkentsd meg! Légy merész, cukkold, játszadozz vele, csavard el! Annyi mindent lehet.

2017. okt. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%

Meséld el neki, hogy 3 négerrel voltál egyszerre. Biztos érdekes lesz neki.

31/f

2017. okt. 13. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!