Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Zavarna, ha nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Zavarna, ha nektek nem lenne lakásotok, de a párotoknak igen?

Figyelt kérdés
Tehát ő vette, mielőtt ti összejöttetek, és az ő nevén van teljesen. Beköltözhettek, ha úgy alakul, de akkor is az övé, ő dolgozott érte.
2017. okt. 17. 15:44
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Inkább meglepne.
2017. okt. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Zavarna ha nem lenne lakásom, mivel jelenleg van és nem akarom elveszíteni.
2017. okt. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem
2017. okt. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%

Nem zavarna. Söt, volta is mar ilyen helyzetben. Meg tanultam, ö (igaz 1 evvel fiatalabb nalam) mar vegzett es szakmajaban elhelyezkedett. Ferfikent eleinte kisse fura volt, hogy szinte ragazkodott hozza, hogy mindent ö fizessen es egyertelmü volt, hogy nala es ne koleszban lakjak. Gyönyörü lany es ilyen hatterrel barkit megkaphatott volna, megis egy (nem tul szorgalmas) egyetemista srac kellett neki, akit eltarthat...

Par evvel miutan szetmentünk, mar en is egyenesbe jöttem es felajanlottam neki, hogy visszafizetem neki, amit anno ram költött. Szinte megsertödött es elmondta, hogy az együtt töltött idöt nem lehet penzben merni es egy forintot nem sajnal. Igy vettem neki egy szep orat, hogy emlekeztesse az idö mulasara... ezen nagyon meghatodott es vegül hajlando volt elfogadni...

2017. okt. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Engem maga a tény zavarna, hogy nincs lakásom.

Persze ha a barátnőmnek lenne lakása, nem lenne kisebbségi komplexusom miatta.

2017. okt. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Páromat nem zavarta, nekem házam volt, rábeszéltem, hogy vegyen egy telket Balatonon, azóta ráépített egy szép nagy házat, úgyhogy pont jó így.
2017. okt. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan is, hogy a pasi arra pályázik, hogy lakással rendelkező nőt találjon, mivel neki NINCS, tehát ennyire nem zavarja...
2017. okt. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%

Nekem van lakásom és a páromat egyáltalán nem zavarja. Tervezünk venni egy közöset, csak hogy nagyobb legyen mint ez, gyereket nem vállalnék 60 négyzetméterre, 10 éven belül szeretnék egy kb kétszer ekkorát, ahol már elférünk majd kényelmesen hárman, ezt meg kiadjuk és megmarad majd a gyereknek, ha felnő.

De addig meg szerintem baromira nem számít, kinek a háza, őt se érdekli.

2017. okt. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi 5 évig éltünk az én házamban, nem volt belőle gond, nem zavarta a férjemet. Azóta már közöset vettünk, nem igazán változtatott a kapcsolatunkon.
2017. okt. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!