Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy csajt aki folyamatosan azt igéri hogy találkozunk aztán mégis mindig talál kifogást, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet hogy pár hete megismrtem egy csajt(egy helyen melózunk egyébként) szünetben mindig beszélgetünk meg azóta már a számát is elkértem és fb-n is beszélgetünk. Elhivtam randira és igent is mondott de bármikor rákérdezek hogy mikor megyünk mindig talál valami kifogást. Kértem hogy mondja meg ha nem akar jönni de azt mondja hogy akar mégsem kerül rá sor sose. Szerintetek nem érdekelem az lehet a gond, csak nem akarja a szemembe mondani ?
2017. okt. 19. 09:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hagyd békén egy kis ideig, lehet, hogy pont akkor fog összejönni. Tapasztalat! Ha nem lép, akkor te lépj, tovább...
2017. okt. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szórakozik játszadozik,és titokban kiröhög. Tehát egyáltalán nem vagy fontos neki csak mint egy ostoba játék amit nyomkodhat ha éppen van ideje.


Ha valakinek fontos egy esemény ,arra szakít időt,ha süt ha fagy. Ha ugyanennek a lánynak azt mondanád hogy garantáltan kap 2 milliót, ha most azonnal mindent eldobva felül a vonatra és elmegy Taktaharkányba akkor szerinted kifogást keresne vagy rohanna? Akkor mérlegeld a dolgokat..Ami fontos arra van idő. Ennyi.

2017. okt. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!