Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vonzom úgy a páromat, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vonzom úgy a páromat, és soha más fiút sem vonzottam. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

22 éves nő vagyok.

Sose voltam a "mai fiúk" kedvence. Nincs kint mindenem, és elég magamnak való vagyok.Szépnek tartom magamat, de nem a legszebbnek. Ha társaságban vagyok, biztos, hogy én vagyok az, akihez nem jönnek oda fiúk és nem udvarolják körbe. Lett barátom, akinek a szemében én voltam a legszebb. Nagyon örültem, csinosan jártam(magassarkú, szoknya, smink, ápoltság, stb). Ennek ellenére pár hónap után kezdett csökkenni felém a szexuális vágya, nem tudtam lázba hozni, akármit csináltam. Hiányzott kettőnk között az a "tűz", amit a nő kivált a férfiakból. És soha, egy férfiból se tudtam ezt kiváltani. AMikor meglátnak, elsőre nagyon szépnek gondolnak, utána viszont a kisugárzásomból adódóan egy vidám, mosolygós KISLÁNYNAK. Tényleg kislányos vagyok a személyiségemben-nem úgy értve, hogy babázom, meg komolytalan vagyok, hanem mindennek úgy örülök, mint egy gyerek, eltudom magam sírni örömömben, sok mindenen tudok nevetni, és imádok kedveskedni, ilyenkor bezsongok és egész nap azon jár a fejem, mivel lepjek meg valakit. A párom azt mondta, ritka különleges a személyiségem-enne ellenére ez teljesen kompenzálja azt a szexis "rossz" kisugárzást. Ha felveszek egy szexi pózt, a barátom is elneveti magát. pedig mondták már, hogy szép vagyok-de nem hozok lázba senkit. Van érdeklődési köröm, beszédtémám, olvasok a világ dolgairól, tehát még ezt sem lehet mondani.

Anno már nem bírtam, és elmentem pszichológushoz, aki azt mondta, szerinte más vagyok mint a többi lány. De ezzel mit kezdjek?

A barátommal is emiatt már az utolsókat rúgja akapcsolatunk. És azt sem mondhatom, hogy akkor majd elmegyek hű de jót bulizni, mert hozzám SOSE jönnek oda. SOHA.


2017. okt. 20. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem azzal kellene kezdened, hogy elfogadod magadat, es nem acsingozol olyan felvett szerepekre, amik igazabol nem is te vagy, csak el van veled hihetve, hogy egy nonek marpedig ilyennek kell lennie. Hat, nem, nem kell. Attol nem leszel "no", hogy kikenve, miniszoknyaba acsorogsz egy klubban, azon szomorkodva, hogy teged senki nem szolit meg. Nem olyan lanynak tunsz az irasod alapjan, akit boldogga tudna tenni egy ilyen milliobol ratalalo srac kulonben is.
2017. okt. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj, hogy nem vagy a "fiúk kedvence". Jó lenne napi szinten folyamatosan lepattintgatni a jelentkezőket, küzdeni a bunkókkal, hallgatni a tahó beszólásokat, tűrni, ahogy buliban fogdosnak, együtt élni azzal, hogy valószínűleg egyiküknek sem lennél "az egyetlen", csak egy a sok közül, stb...? 22 évesen ne legyen már probléma a kislányosság, de amúgy is egy csipetnyi ebből minden nőben meg kell, hogy legyen. Majd ahogy idősödsz, változni is fogsz. Egy nőnek nem kell rosszkislánynak lennie, nekik ez nem áll jól, nekik nem ez az adu-ászuk. Én azt mondom, maradj ilyen, fogd fel erénynek, hogy nem vagy a srácok kedvence, az sok hátránnyal is jár.
2017. okt. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mit akarsz megoldani ?
2017. okt. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Nincs kint mindenem, és elég magamnak való vagyok.Szépnek tartom magamat, de nem a legszebbnek. Ha társaságban vagyok, biztos, hogy én vagyok az, akihez nem jönnek oda fiúk és nem udvarolják körbe. "

Akkor én nem vagyok mai fiú? :) Mert jobban szeretem a csendesebb lányokat, akiknek van annyi önbizalmuk, hogy szépnek tartják magukat. És sokkal szimpatikusabbak azok a lányok , akikkel nem ismerkedik minden második pasi és nem udvarolják körbe. Nagyon sokunk oda sem menne olyan lányhoz, akit X pasi körbe udvarol. Mert minek? Erre tudsz válaszolni? Inkább örülj neki.

2017. okt. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!