Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most miért akkora probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most miért akkora probléma hogy nem akarom fuvarozni?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel kicsit össze kaptunk,az volt a baja hogy nem akartam bevinni a belvárosba,szerinte hogy ha haverokkal kell menni autózni akkor rögtön ugrom ( ebben van egy kis igazság ) de ha ő akar belvárosba bemenni mindig azt mondom hogy használja a lábát.A belváros kb 1 km-er tőlem.
2017. okt. 21. 13:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%

Mert ezzel, te nagyon okos, azt érezteted vele, hogy a haverok fontosabbak, mint ő, mikor ilyet kér tőled.

És a haverokat miért fuvaroztatod? Nekik nincs lábuk?

2017. okt. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
98%
Legközelebb a haveroknak is mondd, hogy használják a lábukat.
2017. okt. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Őket nem fuvarozom,sörözés helyet szoktunk menni egy kicsit ilyen elhagyott ipari utakon,ennyi.
2017. okt. 21. 13:30
 4/22 anonim ***** válasza:
24%
Bros before hoes
2017. okt. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, ne csináld már, most miért nem tudod beismerni, hogy hibáztál? Ha a barátnőd érezné, hogy nem lenne mellőzve, akkor nem akadt volna ki.

De hát, mint tudjuk, a legtöbb pasi egoista, és nem akarja bevallani, hogy hibáztak, mert hát az már milyen, folt esne a férfiúi hiúságukon és egójukon.

2017. okt. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Szerintem egy kilométert sétálni nem nagy táv,haverokkal meg mondom nem sörözünk,hanem néha autózunk ilyen elhagyott ipari utakon,szerintem ebben semmi gonoszság nincs.
2017. okt. 21. 13:49
 7/22 anonim ***** válasza:
88%
És letörne a kezed és a lábad, ha egyszer-kétszer bevinnéd a barátnődet a belvárosba? Nem lehetsz ennyire szemét vele?!
2017. okt. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szemét,belvárosba én is sétálva járok.
2017. okt. 21. 13:52
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél már tuskó, tökre igaza van... Haverokat tudod vinni, őt miért nem, ha meg kér rá? Ő a szerelmed elvileg és nem a haverjaid.
2017. okt. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%

B+, te tényleg ennyire sötét vagy és nem érted, hogy mi a lényeg!


Itt nem azon van a hangsúly, hogy nem tudna lesétálni egy km-rt, hanem a lényeg az, hogy foglalkozz vele és törődj vele és ne csak a haverjaidat furikázd, ő is ugyanúgy megérdemli, hanem még jobban!

2017. okt. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!