Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most miért akkora probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most miért akkora probléma hogy nem akarom fuvarozni?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel kicsit össze kaptunk,az volt a baja hogy nem akartam bevinni a belvárosba,szerinte hogy ha haverokkal kell menni autózni akkor rögtön ugrom ( ebben van egy kis igazság ) de ha ő akar belvárosba bemenni mindig azt mondom hogy használja a lábát.A belváros kb 1 km-er tőlem.
2017. okt. 21. 13:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
2%
Majd megbékél. Nem vagy tuskó, a nők ilyenek és kész. Kicsit figyelj oda jobban.
2017. okt. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
57%

Ez nekem is elég rosszul esett volna, hogy a kanapéról a segged nem vagy hajlandó a kedvemért áttanni a kocsiülésbe.

Az meg még viccesebb, hogy még mindig neked áll fejlebb. Nekem nem kellene ilyen figyelmetlen pasi.

23/N

2017. okt. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem ment be kocsival a barátnőd?
2017. okt. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Nincs jogosítványa.
2017. okt. 21. 14:23
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha a "használd a lábad" helyett azt mondanád, hogy "Kicsim, ilyen rövid távra nem éri meg autóba ülni. Gyere sétáljunk egyet" szinte biztos, hogy nem sértődne meg. Vagy hátha a barátnőd is szívesen autózna veled elhagyott utakon. Kérdezd meg.
2017. okt. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
14 akkor tegye le
2017. okt. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
89%
Bunkó paraszt vagy, a haverjaid seggét tudod nyalni de azt meg leszarod aki esténként hozzád bújik! Ha így folytatod úgy otthagy, hogy időd se lesz pislogni barátom és az ilyen ember meg is érdemli!
2017. okt. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
Olyan sügérek vagytok. Mit szidjàtok? A csaj hisztis, a nők jönnek mennek, a barátok meg a temetőig is kitartanak. Keressen taxist, de ne nevezze a baràtjànak. Szerintetek ha a csajnak lenne jogdíjak meg autója akkor furikàznà felebaràtunkat? Szedjétek màr össze magatokat. Kérdező baràtom komàm, ne is nyald ki a ... mert unalmas leszel aztàn úgy jársz mint én.
2017. okt. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Látom az utolsó sem értette, mint ahogy a be szűkült kérdező sem, hogy itt nem arról a kevés sétáról van szó, és hogy annyira el kellett volna vinni :D


Mindegy gondolom a kérdező barátnője azóta már megbékélt, mi újság?

2017. okt. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
18.: nem csoda, hogy jönnek-mennek, ha így kezelitek őket. És még ti csodálkoztok, hogy miért nem maradnak. Tudod, ahhoz, hogy maradjunk és életre szóló társak legyünk, kölcsönös tisztelet és törődés kell. Ilyen "férfi" mellől én is villámgyorsan lépnék.
2017. okt. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!