Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavarja a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a barátnőmet hogy szeretem a kocsim?

Figyelt kérdés
Egy 18 éves 406-osom van,szeretek rákölteni,eddig sose hagyott cserben,de a barátnőm szóvá tette hogy többet költök a kocsira,mint pl arra hogy elvigyem nyaralni.Nem igazán érti hogy ez a kocsi a legféltettebb kincsem,szoktam a barátnőmmel is foglalkozni,de azt meg tudja hogy nyaralni nem szeretek.
2017. okt. 21. 21:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Féltékeny
2017. okt. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Jól ráéreztél a dologra, itt a baj az, hogy a kocsidat a kapcsolatod ROVÁSÁRA szereted. Biztos láttad a Taxi c. filmet, Lily ott is úgy otthagyta Danielt a 406-osával együtt, mint a pinty. Nehogy rád is ez a forgatókönyv várjon. Neked is 406-osod van, és nem jók az előjelek...
2017. okt. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hehe,pedig nem hanyagolom.Elszoktam vinni erre-arra de nyaralni nem szeretek.
2017. okt. 21. 21:38
 4/16 anonim ***** válasza:
22%
Nőknek azért fontos a nyaralás hogy tudják promózni a jólétüket facebookon a nyaralási fotókkal.
2017. okt. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Ahogy te teszed a kocsiddal :D
2017. okt. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Mert mit teszek a kocsimmal ? Karbantartom :D
2017. okt. 21. 21:43
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
Ha a kocsi a legféltettebb kincsed, akkor ölelgesd azt az ágyban. Nyilván túlzásba viszed, az én párom is szereti a kocsiját, de tisztában van azzal, hogy ez csak egy sz.ros használati tárgy...
2017. okt. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
41%
Te a kocsiddal promózod a jóléted a nő meg a nyaralással. Neki az ugyanolyan fontos.
2017. okt. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
23%
Na, már meg is kaptad, hogy akkor ölelgesd a kocsit. :D Pedig érthető a hozzáállásod, a kocsi kiszámítható, nincsenek hangulatingadozásai, ha pedig törődsz vele, akkor akár örök darab is lehet, míg egy barátnő...
2017. okt. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
lehet ezt okosan is csinálni... mi együtt cseréltünk fékolajat tegnap és együtt is voltunk, hasznosnak is érezte magát (valóban az is volt), jót beszélgettünk közben és érdekes nem sirt a szája :)
2017. okt. 22. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!